Muž opil nezletilou dívku, v bezvědomí ji znásilnil a dívka otěhotněla. Muž byl propuštěn na kauci ve výši jednoho dolaru

Přidat na Seznam.cz

USA – Texaský sexuální násilník byl propuštěn na kauci ve výši jednoho dolaru poté, co v dubnu 2022 podal 16leté dívce alkohol, nechal ji omdlít, měl s ní sex a dívka otěhotněla. Vzhledem k tomu, že prokurátoři promeškali lhůtu pro podání obžaloby, byl pětadvacetiletý muž jménem Luis Sanchez ve čtvrtek propuštěn na svobodu.

Tři měsíce poté, co byla nezletilá dívka údajně znásilněna mužem, zjistila, že je těhotná. Její matka ji odvezla do nemocnice, kde jí dcera řekla, že ji muž omámil a znásilnil. Ve státě Texas musí státní zástupci podle zákona podat obžalobu do 90 dnů od zadržení osoby.

Podezřelý si může nyní dovolit zaplatit kauci, kdy v případě násilníka byla stanovena kauce na jeden dolar, tedy zhruba 23 korun.

Deník ABC13, že po testech DNA bylo dítě, které dívka nosila, skutečně jeho. V době incidentu šla dospívající oběť v dubnu 2022 se svými sourozenci do mužova domu „hrát hry“. Tvrdila, že v určitém okamžiku jejím sourozencům řekl, aby se vrátili domů, zatímco ona tam zůstala s ním.

Násilník, kterému bylo v té době 24 let, nabídl dívce vodku Smirnoff, než omdlela a probudila se vedle nahého muže. Jakmile dívka prozradila, co se stalo, její matka oslovila místní média, aby jí pomohla muže najít. V květnu 2023 byl později zatčen a obviněn ze sexuálního útoku na dítě mladší 17 let, uvádí deník Daily Mail.

zdroj: ABC 13, Daily Mail