Policisté pátrají po muži, který více než hodinu a půl masturboval na recepci hotelu v Praze. Muž je nejspíš levák

Přidat na Seznam.cz

Praha – V noci z 8. na 9. října navštívil neznámý muž hotel na Senovážném náměstí v Praze 1, ale místo ubytování zřejmě hledal místo pro svou intimní chvilku. Kolem půlnoci zazvonil na recepci hotelu a ochotná recepční ho pustila dovnitř. Tam si chtěl objednat pokoj na jednu noc, ale neměl u sebe žádný doklad, tak se usadil na blízkou pohovku a čekal, než mu doklady přinese jeho manželka, uvedla Policie České republiky.

Dlouhou chvíli při čekání si krátil konverzací s recepční a u toho začal z nenadání masturbovat. Udivená žena ze strachu dělala, že ho nevidí a bála se, aby ji jakkoliv nenapadl. Onanista po více než hodině a půl navštívil toalety a po krátkém rozloučení s recepční odešel neznámo kam. 

Kriminalisté zajistili kamerové záznamy, na kterých je jeho jednání velmi dobře zaznamenáno. Jedná se o muže snědé pleti, ve věku kolem třiceti let, který má tmavé vlasy s výraznou pleší a kouty. Z kamerového záznamu je dále patrné, že by se mnoho jednat o leváka. Kriminalistům se ho za využití všech operativně pátracích prostředků doposud nepodařilo vypátrat a tak žádají širokou veřejnost o pomoc. 

Pokud muže na kamerovém záznamu poznáváte, nebo máte jakékoliv informace, které by vedly k jeho nalezení, kontaktujte linku 158. 

Neznámý muž je podezřelý ze spáchání trestného činu výtržnictví, za což mu hrozí v případě dopadení a odsouzení až dvouletý pobyt za mřížemi. 

zdroj: Policie České republiky