Žena letce americké armády se pokusila svého manžela zabít. Denně mu trávila kávu bělidlem

Přidat na Seznam.cz

USA – Žena z Arizony se pokusila zabít svého manžela, příslušníka americké armády. Od března mu denně trávila kávu bělidlem, tvrdí úřady.

Žena jménem Melody Felicano Johnsonová čelí obvinění z pokusu o vraždu prvního stupně, pokusu o těžké ublížení na zdraví a přidání jedu do jídla nebo pití poté, co její manžel poslal policii video, na kterém mu sype bělidlo do konvice s kávou.

Podle soudních dokumentů se Johnsonová právě rozváděla se svým manželem. Johnsonovi spolu žili a měli společné dítě. Žena se dostala pod drobnohled poté, co si její manžel zhruba koncem března začal všímat, že mu káva nechutná. V té době byl pár služebně povolán do Německa. Muž pokračoval v pití kávy další dva až tři týdny, a když si všiml, že zvláštní chuť přetrvává, koupil testy na testování bazénové chemie, uvádí deník The Guardian.

Provedl test vody z kohoutku, který vyšel s normálním výsledkem. Poté, když otestoval svou konvici s kávou, proužky ukázaly vysokou hladinu chlóru. V domě nainstaloval kameru, která zaznamenala, jak mu žena něco nalévá do konvice na kávu.

Manželé se vrátili zpět do USA 28. června. Během pobytu v hotelu Roby Johnson opět nastavil kameru. A o čtyři dny později kamera zaznamenala, jak žena přistoupila k jeho kávovaru a nalila mu něco do zásobníku na vodu.

Manžel podal hlášení policii. Policie zprávu přijala, ale nepokračovala v dalších krocích, protože policisté nemohli jasně vidět, co se do kávovaru lije. V důsledku toho muž zakoupil další kamery. Ty nakonec zachytily ženu, jak vzala bělidlo, nalila ho do nádoby a poté, co přistoupila ke kávovaru, tuto nádobu vylila do kávovaru, uvádí se v soudních dokumentech.

Poté, co policisté získali povolení k domovní prohlídce, našli uvnitř kávovaru tekutinu, která zapáchala jako bělidlo. V ložnici ženy se také nacházela nádoba, která byla cítit bělidlem a uvnitř bylo velmi malé množství tekutiny.

Soudce po zatčení stanovil kauci. Johnsonová kauci nesložila a od neděle zůstává ve vazbě. V soudních dokumentech se uvádí, že muž věřil, že se ho jeho žena snaží zabít, aby mohla pobírat dávky v případě úmrtí, uvádí deník Fox News.

zdroj: The Guardian, Fox News