Snědl část mozku svojí ženy, lebku použil jako popelník. Prý ho k tomu navedl ďábel

Přidat na Seznam.cz

Mexiko – Mexičan známý jako „Kanibal z La Resurrecion“ je obviněn ze zabití své ženy a snědení jejího mozku v tacos. Muž jménem Alvaro ‚N‘ byl zatčen za údajnou vraždu své manželky 29. června ve státě Puebla v Mexiku.

Kromě vraždy údajně podezřelý snědl část mozku své oběti a její lebku použil jako popelník. Má se za to, že byl v době vraždy pod vlivem drog.

Z těchto důvodů se rodina ženy, která byla matkou pěti dcer, obávala, že manžel oběti bude propuštěn. Během vyšetřování však bude držen ve věznici San Miguel nejméně dva měsíce, uvádí deník Marca.

Během výslechu údajně informoval policisty, že byl pověřen Santa Muertem a ďáblem, aby provedl zločin. Po spáchání vraždy muž údajně rozřezal tělo oběti a její ostatky uložil do plastových sáčků.

Některé z těchto tašek byly údajně hozeny do rokle umístěné za domem, zatímco zbytek byl držen uvnitř pozemku. Zdroje úzce související s případem tvrdí, že přiznal, že konzumoval část mozku své ženy v tacos a použil fragment její rozbité lebky jako popelník.

„Chceme spravedlnost pro Monserrat,“ napsal příbuzný oběti na Facebooku. „Její vrah ji připravil o život tím nejnehumánějším způsobem. To si nezaslouží žádná žena ani žádná lidská bytost. Monserrat byla pracující máma, která se vždy starala o své dívky a našla poctivé způsoby, jak si vydělat na živobytí.“

Muž se před necelým rokem oženil s 38letou Marií Montserrat. Měla s ním pět dcer ve věku od 12 do 23 let.

Dva dny po údajné vraždě obviněný údajně zavolal jedné ze svých nevlastních dcer, aby se ke svému činu přiznal. „Řekl jedné z dcer, aby si přišla pro maminku, protože už ji zabil a dal do pytlů, uvedla pro média matka oběti.

Ta dále dodala, že muž tělo její dcery rozsekal mačetou, dlátem a kladivem.

„Užíval drogy, šňupal kokain a všechno možné. No, myslím, že měl psychické problémy, protože udělat něco takového…,“ citovali matku oběti.

Rodina ho také obvinila z fyzického a sexuálního obtěžování dcer oběti. Policie mezitím v domě našla také oltář pro černou magii, píše deník NDTV.

zdroj: NDTV, Marca