Bohatá žena z USA nabídla v přepočtu 45 milionů korun za vraždu manžela. Zatkl ji detektiv převlečený za vraha

Přidat na Seznam.cz

USA – Bohatá žena ze San Diega byla zatčena pro podezření, že se pokusila nechat zabít svého manžela za 2 miliony dolarů, což je v přepočtu téměř 45 milionů korun.

Podle údajů šerifa okresu San Diego a soudních záznamů byla 42letá Tatyana Remleyová zatčena 2. srpna a obviněna z nabádání k vraždě, skrytého přechovávání zbraně ve vozidle a přechovávání nabité střelné zbraně na veřejném místě, uvádí deník CBS News.

Žena se poprvé dostala do podezření 2. července, kdy šerifovo oddělení zasahovalo u požáru v jejím domě s pěti ložnicemi za 5 milionů dolarů, tedy zhruba 110 milionů korun v luxusní čtvrti na předměstí San Diega, uvedly úřady. Žena byla doma a strážci zákona našli tři zbraně a munici.

Následující den oddělení obdrželo tip, že se žena snaží najmout někoho, kdo by zabil jejího manžela Marka Remleyho (57 let), uvedly úřady. Ta 11. července podala žádost o rozvod. Dne 2. srpna se Remleyová setkala s tajným detektivem šerifa, který vystupoval jako zájemce. Ještě ten den byla zatčena.

„Poskytla podrobné informace o tom, jak chce svého manžela zabít a zbavit se jeho těla. Remleyová přinesla další tři střelné zbraně a americkou měnu jako zálohu za vraždu,“ uvedlo oddělení v tiskové zprávě, uvádí LA Times.

Manželé žili extravagantním životním stylem a muž koupil své ženě během prvního roku manželství oblečení za v přepočtu za 3 miliony korun. Její zásnubní prsten stál zhruba 5 milionů korun. Rozvodové spisy ukázaly, že manželé v jednu chvíli vlastnili šest domů.

zdroj: CBS News, LA Times