Americký policista chtěl mít sex s nezletilou dívkou. Dívkou byl ve skutečnosti další policista. Kolegu muži zákona zatkli

Přidat na Seznam.cz

USA – Arkansaský policista byl zatčen v Texasu poté, co údajně vyhledal sex s nezletilou dívkou, z níž se vyklubal policista v utajení, uvedly úřady.

Jednatřicetiletý policista Telvin Wilson byl jedním ze tří podezřelých, kteří byli minulý týden obviněni v souvislosti s operací, kterou provedla policie v městě Texarkana v Texasu.

Podle policie texarkanští policisté umístili falešný inzerát na internetové stránky známé prostitucí a vydávali se za nezletilé dívky, když muži na inzerát odpověděli.

Přestože „návnada „každému z mužů řekla, že je nezletilá, tři muži se podle úřadů přesto chtěli sejít a zaplatit za sex, uvádí deník Mirror.

„Když se muži objevili a zaklepali, byli šokováni, když jim místo mladé dívky, kterou očekávali, otevřelo několik policistů,“ uvedla texarkanská policie.

Wilson byl obviněn z online obtěžování nezletilých a jeho kauce byla stanovena na 100 000 dolarů (cca 2,1 milionu korun), uvedli policisté.

Wilson vyrostl v texarkanské Texarkaně a svou kariéru u arkansaského oddělení zahájil v roce 2016. Wilson je otcem dvou malých dětí, uvádí deník NewYork Post.

Policie uvedla, že zátah probíhal dva dny.

zdroj: Mirror, NewYork Post