Mladík se přiznal na Instagramu k vraždě. Kamarádce poslal video oběti

Přidat na Seznam.cz

USA Instagram ovlivňuje životy mnoha lidí. Mnoho lidí na něm svoje životy také sdílí, a to do detailů. Ať už se můžeme dozvědět, co mají naši přátelé k jídlu, či jaké oblečení si dnes vybrali. Mladík z Pensylvánie v USA se v pátek pomocí instagramového videochatu přiznal k vraždě. Ve videu ukázal i tělo oběti pokryté krví.

V pátek 25. listopadu obdržela místní policie hovor od ženy, které sdělila, že 16letý Joshua Cooper kontaktoval její dceru pomocí videochatu na Instagramu, ve kterém řekl, že právě někoho zabil a „ukázal nohy a chodidla někoho pokrytého krví“, informovala policie v Bensalemu. Poté požádal o pomoc při zbavování se těla.

Deník CBS News, že po telefonátu se policie vydala na adresu podezřelého případ prověřit a když přijela k mobilnímu domu, viděla Coopera, jak vybíhá ze zadní části přívěsu. Uvnitř policie našla na podlaze koupelny ležet mrtvou dospívající dívku se zjevným střelným zraněním.

Totožnost a věk oběti nebyly zveřejněny, ale podle listu Philadelphia Inquirer bylo oběti 13 let a byla identifikována podle šperků.

Oběť byla dříve během dne u mladíka doma a sledovala seriál na Netflixu. Mladík údajně před příchodem oběti přerovnával trezor na zbraně, který policie našla a v pouzdru chyběla zbraň. Když policie mladíka zadržela, údajně jim řekl, že „to byla nehoda“.

Mladík byl nalezen a vzat do vazby. Jako dospělý byl obviněn z trestných činů vraždy.

Zdroj: CBS News, CNN News, policie v Bensalemu, Philadelphia Inquirer