Granát vyhnal z příkopu ruského vojáka s kalhotami dole. Vojáci si krátili čas sexuálním stykem

Přidat na Seznam.cz

Zákopy jsou už více než 100 let používány v mnoha válkách. Je to základní obranná pozice, která dokáže ochránit před palbou. Proti útokům dronů však zákopy nestačí. O tom se přesvědčil obyvatel brlohu z videa, které na Twitteru zveřejnil Lukáš Eršil.

Na začátku nahrávky lze vidět, jak do úzkého brlohu, který je součástí zákopu, spadl granát. Po explozi se z tmavé díry začal soukat vyděšený a otřesený voják. Záběry odhalují, že vylézal z pod někoho. Lze se domnívat, že si vojáci krátili čas na frontě sexuálním stykem.

Napovídá tomu to, že voják prchal s kalhotami dole. Utíkal o život a kolem kotníků mu pleskaly dlouhé onuce, které si ve spěchu nestihl upravit, stejně jako zapomněl na kalhoty.

Téměř 200 tisíc

Cestou míjí ruský voják své zabité či raněné druhy. Jediné, co má však voják na mysli, je utéct. Raněný a zmožený Rus poté zpomalil a usmyslel si, že se skryje v jiném brlohu. Za zneškodněné Rusy z videa jsou zodpovědní vojáci z 92. mechanizované brigády Ozbrojených sil Ukrajiny.

Pomohli tak růstu čísla z ponuré statistiky, kterou pravidelně ukazuje Ministerstvo obrany Ukrajiny. Ta udává, že od začátku invaze Rusko ztratilo už 190 960 vojáků a tisíce kusů těžké techniky – například 3700 tanků.

Zdroje: Lukáš Eršil, 92. mechanizovaná brigáda Ozbrojených sil Ukrajiny