Z Leoše Mareše je blonďák. Moderátor se rozhodl pro výraznou změnu a na KVIFF byl za hvězdu

Přidat na Seznam.cz

Moderátor Leoš Mareš je blonďák. Na karlovarském filmovém festivalu byl proto po celý den za hvězdu číslo jedna. Zraky novinářů a hledáčky fotoaparátů upínaly celou svou pozornost právě na Mareše a jeho manželku Moniku. Ta se jen dmula pýchou a svého manžela si nemohla vynachválit.

Na karlovarském filmovém festivalu vyvolal moderátor Leoš Mareš (48) pořádný rozruch, když se rozhodl pro radikální změnu účesu. Ve známém zkrášlovacím salonu si nechal odbarvit vlasy na blond, což bylo pro něj skutečně nezvyklé. Pro Leoše je tato výrazná změna skutečnou premiérou. Nový look představil na večírku sponzorovaném automobilkou.

Leoš přijel do Karlových Varů ve středu a spolu se svou manželkou Monikou měli v plánu nejen samotné fotografování. To byl také důvod, proč navštívili kadeřnický salon. Mareš se spontánně rozhodl svěřit své vlasy do rukou kadeřníka Mártyho Tyla a poprvé v životě si nechal vlasy odbarvit. Tento krok přišel krátce po tom, co si nechal vlasy oholit dohola kvůli účinkování v reklamě na známý potravinový výrobek.

„Tak nějak jsme se tady v rychlosti s mojí ženou rozhodli, že se obarvím, poprvé v životě,“ říká Leoš nadšeně ve videu na instagramu. V odbarvování se Leoš Mareš inspiroval svými syny, Matějem a Jakubem. „I tvá bývalá manželka má blond vlasy, takže budete opravdu hezká rodinka,“ komentovala to s úsměvem jeho současná manželka. „A Alex je také blond, kdo ví, jestli je vůbec tvá,“ pokračovala ve vtipkování, což vedlo k žertovné slovní přestřelce mezi manželi. Celou situaci Leoš Mareš sdílel se svými fanoušky na sociálních sítích.

Zdroje: redakce, Instagram, autorský text