Na Amazonu si objednala ovladač pro Xbox. Po otevření zásilky našla živou kobru

Přidat na Seznam.cz

Zákaznice Amazonu se na sociálních sítích podělila o svůj hněv poté, co v balíčku zaslaném známou společností objevila jedovatého hada.

Velké zděšení pro indickou zákaznici Amazonu. Mladá žena si na stránkách amerického giganta objednala ovladač pro Xbox. Když však zásilku obdržela, objevila v ní kromě výrobku i živou kobru, informuje deník The Independent. Jedovatý had byl nalepený na balicí pásce, která mu zabránila v útoku na ni. Žena o incidentu informovala minulou neděli na serveru X a zveřejnila video s plazem. Had byl odchycen a bezpečně vypuštěn.

Společnost Amazon India rychle zareagovala a omluvila se. Společnost také ujistila, že probíhá vyšetřování, a zároveň požádala svého zákazníka o poskytnutí důkazů, píše deník 20 minutes.

Amazon je v Indii kritizován

Zároveň se Amazon stal terčem velké kritiky kvůli pracovním podmínkám svých zaměstnanců, zejména v Indii, kde v posledních týdnech panovala silná vedra. Mluvčí společnosti na tato obvinění reagoval slovy pro deník The Independent: „Bezpečnost našich zákazníků, zaměstnanců a spolupracovníků je pro nás absolutní prioritou. Všechny stížnosti zákazníků bereme vážně.“


Žena je ze své strany stále velmi rozrušená, přestože jí byla vrácena částka za objednávku. „Jedná se o porušení bezpečnosti způsobené výhradně nedbalostí společnosti Amazon a jejich špatnou hygienou a dohledem nad přepravou/skladováním,“ uvedla.

Zdroje: 20 minutes, The Independent