Závist povolena! Žijte v domě, který vám bude každý závidět

Přidat na Seznam.cz

Sníte o krásném domě, který vám bude každý závidět? Tento dům splní vaše očekávání.

Krásný prostorný dům, spoustu pokojů, velká koupelna, vlastní šatna, krásná terasa a prosluněná zahrada. To je sen snad každého. Chcete si tento sen splnit? Nechte si postavit zděný dům Brick 4 + KK OPTIMAL na klíč od plzeňské firmy Brickhouse s.r.o.

Jak se bydlí v domě OPTIMAL?

Dispozice domu poskytuje maximální míru využití komfortu, funkčnosti a technických požadavků moderní doby. Řešení obytných místností ve spojení s komunikačním prostorem chodby zajišťují intuitivní parametry domu. 

V krytém vstupu do objektu vás zaujmou prostorné vchodové dvoukřídlové dveře vedoucí do zádveří s možností osazení vestavěné skříně podél příčky celé strany zádveří. Z prostor tohoto vstupu se šoupacími dveřmi se dostanete do samostatné místnosti s WC a také do obývacího pokoje s kuchyní a spíží. Velkou výhodou je, že vstup ze zádveří spojuje chodba s ostatními místnostmi domu. 

Letní terasa, obrovská koupelna i ložnice plná luxusu a soukromí

Vysoký komfort nabízí ložnice, kde najdete soukromou šatnu i vlastní WC s umyvadlem, kde si pro ještě vyšší míru luxusu můžete nechat vybudovat sprchový kout. Samostatná koupelna, do které vede vstup taktéž z chodby, nabízí nadprůměrný prostor, kde najdete zabudovanou vanu, dvě umyvadla, ale také sprchový kout a WC

V pokojích jsou navrženy rozměrné dvoukřídlové balkonové dveře s možností vstupu na společnou venkovní terasu, kde si můžete užívat letní grilování s rodinou i přáteli. Obývací pokoj spojený s kuchyní je největší místností domu, která nabízí velmi vzdušný prostor, a to pravé místo ke společně stráveným chvílím. 

Jaké výhody má stavba zděného domu na klíč?

Zděné domy na klíč neustále rostou na popularitě. Podívejte se na největší výhody stavby zděných domů od firmy Brickhouse s.r.o.

  • Nemusíte řešit nákup materiálu
  • Nemusíte složitě hledat spolehlivé řemeslníky
  • Nemusíte řešit projektovou dokumentaci
  • Můžete požadovat změny i při realizaci stavby
  • Po dokončení stavby si jen převezmete klíče a bydlíte
  • Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ přes realizaci stavby po závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně 12 měsíců