Potřebujete obrázky nebo fotografie pro své online podnikání? Neplaťte zbytečně

Přidat na Seznam.cz

V dnešní době je naprostým základem každého podnikání pořádná online prezentace. Ať už prodáváte zboží pro mladé, nebo starší generace, většina lidí zkrátka nakupuje na internetu. S tím se pojí ohromná příležitost k výdělkům, ale také neustálý konkurenční boj. Jak získáte potenciální zákazníky na svou stranu levně a rychle?

První dojem vítězí

V žádném případě se samozřejmě neobejdete bez kvalitního zboží, příjemných cen a dalších nezbytností. Samotný problém však nastává ve chvíli, kdy podobné položky prodávají další desítky e-shopů. Roztěkaní uživatelé internetu mají na výběr z desítek a desítek webových stránek, které je musí zaujmout v prvních několika vteřinách.

Přesně proto je nutné vsadit na špičkovou grafiku a příjemné fotografie. Nafotit však všechny položky, vytvořit design a vše sestavit dohromady je extrémně náročný, zdlouhavý a drahý proces, k němuž potřebujete spolupracovat rovnou s několika experty. Nebo to jde i jinak?

Levné a efektivní řešení

Odpovědí je moderní umělá inteligence obrázky, jež dokáže na základě několika málo vepsaných požadavků a kliknutí myši vygenerovat jakoukoliv scénu. Sháníte například fotografii místnosti plné dřevěného nábytku? Chcete znázornit ženu, která v ruce drží nové kalhoty? Muže, jenž si právě vyzvedává balík? Ať tak, či onak, vše zvládnete za minutku.

Jasným důkazem je populární česká aplikace Deeply, která zvládá generovat nejen marketingové texty a překlady, ale také fotografie a obrázky, a to přesně podle vašich přání. Otevřete si stránky pod výše vloženým odkazem, vyzkoušejte si pětidenní testovací verzi zcela zdarma a v mžiku se přesvědčíte na vlastní oči. Ihned po rozkliknutí se před vámi objeví ukázky vytvořených podkladů, díky nimž získáte inspiraci.