Pidio.cz: Dětský srovnávač pro maminky

Přidat na Seznam.cz

Kam zamíříte, když si chcete koupit online nějakou konkrétní věc? Velmi často vedou kroky uživatelů prvně na Heureku. Chtějí porovnat ceny produktu v jednotlivých e-shopech a také produkty mezi sebou. Srovnávače zboží jsou opravdu chytrými pomocníky, díky kterým za své peníze dostaneme tu nejlepší hodnotu. Maminkám se snaží pomáhat dětský srovnávač Pidio.cz.

Dětský marketplace Pidio.cz vznikl v roce 2019. Stojí za ním parta mladých lidí, která stála před problémem, před nějž je postaveno mnoho maminek. Kde najít kvalitní kočárky, autosedačky, oblečení, kosmetiku, výživu, hračky a další potřeby pro naše nejmenší? Rozhodli se proto vytvořit portál, jenž se na tento sortiment specializuje.

Objevte dětské zboží od nejlepších českých i zahraničních výrobců

Dětský srovnávač Pidio.cz opravdu jenom srovnává zboží, nic neprodává. Pouze zobrazuje zboží ověřených českých i zahraničních výrobců. Kus práce tedy provedl už za vás, představuje vám jenom kvalitní produkty, na něž je spolehnutí. Ty si dál můžete řadit třeba podle ceny, nebo podle hodnocení dalších zákazníků. Na srovnávači objevíte osvědčené produkty, ale i nové trendy jako třeba eko jednorázové pleny, známé Kolorky apod.

Srovnávač má přehledně uspořádané kategorie, všechny jsou navíc rozdělené ještě do podkategorií, takže snadno najdete, co přesně hledáte. Nabídka produktů je široká, jistě objevíte i nějaké novinky, o jejichž existenci jste neměli tušení, nebo vás nenapadlo, že by mohly vašemu děťátku přijít vhod. Mysleli jste třeba na dětské pojistky a ochrany do zásuvky? Napadlo vás pořídit nahřívací polštářek pro bolavé bříško?

Diskutujte s dalšími maminkami

Dětský marketplace Pidio.cz je však více než pouze srovnávač zboží. Obsahuje také blog se spoustou zajímavých článků, jež vám dají odpovědi na nejčastější otázky maminek. Dále portál pořádá soutěže a má diskuzní fórum, kde můžete sdílet zkušenosti s ostatními maminkami a těhotnými ženami. Ve fóru se zeptáte na to, na co vám nikdo z vašeho okolí nedokáže odpovědět. Využít se dají i diskuze s odborníky. Momentálně na webu odpovídají na otázky profesionálové z reprodukční kliniky REPROMEDA, Pidio.cz se chystá navázat spolupráci i s dalšími specialisty, kteří by poskytovali kvalifikované rady.

Registrujte se a sbírejte informace

Na portálu se můžete zaregistrovat buď skrze e-mail, nebo prostřednictvím vašeho facebookového účtu. Po registraci získáte možnost ukládat si nalezené produkty do oblíbených (stačí kliknout na srdíčko u produktu). Registrací také získáte možnost otevírat nové diskuze.

Zkušené maminky budou rády, že na Pidio.cz najdou dětské zboží na dobré ceny. Ty s menšími zkušenosti kromě toho ocení i řadu rad a možnost zeptat se ostatních uživatelek. Tak vzhůru na Pidio.cz.