Léto plné sportu s televizory Samsung s rozlišením 8K

Přidat na Seznam.cz

Špičkové televizory Samsung s rozlišením 8K a umělou inteligencí nabídnou letos v létě sportovním fanouškům vynikající zážitky v pohodlí domova 

Letošní léto bude pro sportovní fanoušky po celém světě skutečným svátkem. Chystá se hned několik důležitých událostí, mimo jiné nadšeně očekávané EURO 2024 aneb fotbalové mistrovství Evropy. A to je skvělá příležitost vyměnit televizor za lepší. Nejnovější řada televizorů a soundbarů Samsung nabízí špičkové rozlišení 8K a funkce s umělou inteligencí, díky nimž si fanoušci při sledování budou moci připadat málem jako na skutečném stadionu – a přitom neopustí pohodlný obývák. 

Chcete, aby vás hra dokonale pohltila? O to se postará obří obrazovka Neo QLED s úhlopříčkou 85 palců neboli 216 cm. Najdeme ji v nejvyšší třídě televizorů Samsung 8K, stejně tak i v cenově dostupnějších modelech v rozlišení 4K. Ve výbavě nechybí vyspělé funkce typu 8K (4K) AI Upscaling Pro nebo AI Vylepšení pohybu Pro (Motion Enhancer Pro), díky kterým se na vynikající obraz lze těšit i v případě, že ho televizní stanice vysílá v nižším rozlišení. Zároveň se zmíněné funkce starají i o jedinečné překreslení rychlého pohybu, takže odpadá pohybové rozostření nebo zkreslení míče v letu. 

Zdroj: Samsung

Z obýváku si navíc můžete udělat soukromý stadion, i co se zvuku týče – postará se o to prostorový zvuk Object Tracking Sound Pro. Za pomoci umělé inteligence se zvuk pohybuje synchronně s tím, co se děje na obrazovce, ať už jde o oslavu vítězného gólu nebo třeba nervózní reakce fanoušků před penaltovým rozstřelem. Vše uslyšíte vždy ze správného úhlu. 

A teď po omezenou dobu můžete dokonce využít velmi zajímavých slev na televizory a audiozařízení Samsung z letošní modelové nabídky. Už od 3. června probíhá v internetovém obchodě na webu samsung.cz akce s názvem Samsung Festival, díky němuž například ke každému televizoru s úhlopříčkou 98“ (249 cm) dostanete zdarma projektor Freestyle. Při nákupu modelů QN900D nebo Q900 SB s úhlopříčkou 65“ (165 cm) zdarma získáte stejný model, ovšem s úhlopříčkou 75 palců (190 cm). Lepší nabídku na léto plné jedinečných sportovních akcí dnes člověk jen tak nedostane. 

Benjamin Braun, ředitel marketingu Samsung Europe, to komentoval slovy: „Naše nejnovější řada televizorů s rozlišením 8K a umělou inteligencí je ideální volbou pro každého sportovního fanouška, který se těší na letošní výjimečné léto – nabízí opravdu jedinečnou kvalitu obrazu i zvuku. Díky atraktivním sezónním slevám na webu samsung.cz je právě teď ideální čas na pořízení nového televizoru a případně i soundbaru, abyste měli ty nejlepší sportovní okamžiky skutečně na dosah.“ 

Kompletní nabídka slev v rámci časově omezené akce: 

  • Druhý za polovinu  – získejte slevu 50 % na levnější ze dvou vybraných produktů. Akci můžete využít například na loňské modely Neo QLED 8K řady QN700C a QN900C. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob. 
  • 98″ Crystal UHD televize + The Freestyle 2. generace – akce platí do 16. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob. Při koupi tohoto televizoru získáte The Freestyle 2. generace za pouhou 1 Kč. 
  • Trade Up – vraťte starý televizor nebo soundbar a získejte slevu až 7 000 Kč na nový. 
  • Cashback – do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob využijte akce, kde při koupi vybraných televizorů získáte finanční bonus a to až 100 000 Kč. 

Návštěvníci kamenných obchodů Samsung si na televizorech s rozlišením 8K budou moci záběry špičkových sportovních události, např. záznamů z nejvyšší španělské fotbalové soutěže La Liga, vychutnat přímo v prodejnách. Na vlastní oči se tak mohou přesvědčit, že je to opravdu rozdíl oproti běžnému standardu. 

Další informace o nejnovějších modelech televizorů s rozlišením 8K a umělou inteligencí, případně o aktuálních slevách najdete na samsung.cz.