Kožená sedací souprava je splněný sen všech náročných jedinců

Přidat na Seznam.cz

Náš gauč je místo, kde trávíme většinu volného času. Stejně tak slouží jako místo k setkávání s rodinou i přáteli. Přesně proto se nesmíte spokojit s nekvalitními produkty z velkých obchodních domů. Raději si pořiďte luxusní koženou soupravu s celou řadou vychytávek. Čím vás nadchne?

Kůže je prostě kůže

Kožené sedací soupravy mají oproti klasickým textilním povrchům jednu ohromnou výhodu – přírodní kůže.

Tento materiál je mnohem příjemnější na dotek, což si uvědomíte hned v prvních několika vteřinách lenošení. Zároveň dokáže perfektně odvádět přebytečné teplo a pot od těla, takže se nebudete v letních měsících muset vařit a neustále se vztekle převalovat a sprchovat. Budete krásně ochlazení.

Podstatnou výhodou kůže jsou její antibakteriální a antialergenní vlastnosti. Nepřitahuje nečistoty ani alergeny a opravdu jednoduše se čistí. Stačí ji vyluxovat, setřít dobře vyždímaným hadříkem. Sedačky ve světlé kůži jednou měsíčně umýt pěnou z ošetřovací sady na kůži a napustit dodávaným balzámem.

Kůže se navíc netrhá, ani se neodírá. Je sice jasné, že si za ni připlatíte, ale za odměnu vám vydrží sloužit mnohem déle.

Designové italské sedačky

Kožené sedačky samozřejmě nejsou jen samotný materiál. Mají toho k nabídnutí mnohem více…

Jasným důkazem jsou třeba oblíbené produkty ze známého obchodu iSedacky.cz. Tento výrobce se zaměřuje na jedinečné sedačky italského stylu. V jeho sortimentu najdete rohovou sedačku, dvojpohovku i sestavy 3 + 2 + 1 a 3 + 1 + 1. Můžete si však koupit i samotné křeslo.

Každý z nás je trochu jiný. Přesně proto si lze zvolit rovnou ze čtyř tvrdostí pěny, různých druhů péřové vrstvy i finálního potahu. Problémem není ani zvýšení sedací soupravy podle vašich požadavků. Zkrátka a dobře – 100% naplněné očekávání.

Velkou zajímavostí těchto sedaček je elektrické ovládání opěrek hlavy či nohou. To připojíte buď klasicky do zásuvky, nebo si zvolíte dálkové ovládání s bateriemi (pohodlnější varianta). Poté si pouhým stisknutím tlačítka můžete snadno napolohovat celé tělo podle aktuální nálady. Nemusíte tak rozbíjet své pohodlí neustálým zvedáním se.

Prohlédněte si sedačky na vlastní oči

Zmínění odborníci mají vlastní showroom na Praze 5, kde vám moc rádi představí všechny dostupné typy sedaček. Ze všeho nejdříve si však otevřete internetové stránky pod výše vloženými odkazy. Tam objevíte desítky a desítky zajímavých produktů (klidně si je objednejte online).

Jedno je jasné, po koupi nemusíte hnout ani prstem. Dočkáte se totiž doručení až na vámi uvedenou adresu, vynesení sedačky do patra, jejího umístění, zapojení i odnesení starého nábytku. Na vás tak zbyde si pouze lehnout a začít lenošit. Doprava po celé České republice je navíc při objednávce nad 80 000 Kč zcela zdarma.