Jste spokojení s vaším vánočním osvětlením? Ozdobte interiér i exteriér

Přidat na Seznam.cz

Advent se kvapem blíží a my se pomalu poohlížíme po všem, co budeme potřebovat k výzdobě našich domovů. Ať už chcete udělat radost sami sobě, vašim dětem nebo širokému příbuzenstvu, které se k vám rok co rok sjíždí, chybět vám nesmí kvalitní a dostatečně pestré vánoční osvětlení. V mnoha provedeních i barvách jej najdete na Hawaj.cz.

Oblíbení LED řetězy jsou moderní a sváteční

Neodmyslitelným osvětlením, které nám dělá často sváteční atmosféru už čtyři neděle před Vánocemi, je LED řetěz, umístěné na mnoha místech doma i venku. Dělá skutečně velmi nazdobený dojem a např. balkon, respektive zábradlí balkonu, které je jím pokryto, je skutečně překrásné. 

Koupit si můžete LED řetězy v mnoha délkách i odstínech bílé. Co třeba vánoční LED řetěz déšť s délkou 10 m a 400 diodami ve studené bílé barvě? Takový řetěz najdete na Hawaj.cz. Má přívodní kabel dlouhý 5 m, vzdálenost mezi diodami je 10 cm. Velikost diod je 3 cm. Máte-li větší balkon, nebo chcete-li řetěz umístit kolem střechy terasy, můžete sáhnout po obdobném vánočním LED řetězu s délkou 15 m a 600 diodami. K dostání je v teplé bílé barvě. 

Dekorativní LED osvětlení s dálkovým ovládáním

Je velmi praktické, když můžete dekorativní LED osvětlení ovládat, aniž byste museli jít přímo k němu. To umožňují některé modely, které mají různý počet diod, rozdílnou délku a mohou mít až 8 módů svitu. Je na vás, jestli si vyberte osvětlení decentní bílé, nebo sáhnete po pestrém barevném, které milují nejen malé děti. 

Světelný závěs 3 x 6 m nejen na zábradlí

K ozdobení zábradlí, ale také stěny nebo pergoly můžete použít nejen světelný LED řetěz, světelný déšť, ale také vánoční LED světelný závěs. Jde o vánoční osvětlení, které krásně rozzáří místo, kde je umístěno. Díky němu získáte zároveň dost světla např. na terase, kde chcete v pět hodin večer, kdy je v zimě už tma, ještě trávit čas s rodinou, nebo si zde užít vánoční grilování, které rok co rok děláte poslední týden v roce.

Nazdobte i stromy na zahradě, branku, okolí vstupních dveří, okna nebo třeba celou pergolu, která se může stát pomyslným vánočním domečkem, který si zamilují všichni, kdo jej spatří. Na Hawaj.cz můžete vybírat z mnohého kvalitního vánočního osvětlení za nízké ceny. Stačí si vybrat.