Jezte kvalitnější německé potraviny v Česku

Přidat na Seznam.cz

Potraviny v západních zemích jsou kvalitnější, o tom už se mluvilo opravdu nesčetněkrát. Jedna značka, jeden obal, ale chuť je jiná, protože výrobek má jiné složení. V Německu a dalších západních zemích totiž platí přísnější pravidla, která výrobci zkrátka musí dodržovat. V Česku jimi svázaní nejsou, tak proč by se snažili, když mohou levněji vyrobit méně kvalitní verzi?

Masová náhražka místo masa, nižší podíl ovoce v jogurtu, izoglukóza místo cukru, nižší podíl kakaového prášku v Nutelle. Horší kvalita potravin v zemích východního bloku a také v Česku je bohužel potvrzená. To ale neznamená, že vy musíte jíst odpad! I u nás se dají zakoupit potraviny z německého trhu.

Na větší nákup přes hranice, nebo objednat online

Kdo bydlí blízko německých nebo rakouských hranic, má to jednoduché. Stačí se třeba jednou za měsíc vydat na větší nákup základních potravin k našim sousedům. Ti, kteří jsou bydlištěm situovaní spíše uprostřed republiky, si však nemusí zoufat. Existují e-shopy, z nichž si můžete objednat německé potraviny.

Jedním z nich je myAustria.cz, e-shop, který prodává nejen kvalitní potraviny, ale i drogerii a kosmetiku vyrobenou pro rakouský a německý trh. Nabídka je doopravdy bohatá. Samozřejmě si nekoupíte věci jako ovoce, zeleninu a další potraviny s okamžitou spotřebou, ale můžete nakoupit tuňáka v konzervě, sladkosti, vločky, džemy, těstoviny, sójové omáčky, oříšky a sušené ovoce, přísady na vaření, slané snacky, sportovní výživu, dětskou stravu a mnoho dalšího.

Kvalitní zboží nemusí být dražší

E-shop MyAustria.cz začínal jako drogerie. Kromě české varianty má i slovenský e-shop, také na Slovensku je o drogerie Německo zájem. V e-shopu zakoupíte přípravky prodávané u nás, ale i výhradně německé značky za velmi dobré ceny.

Zákazníci e-shopu si vyžádali dovoz potravin, ten byl tedy spuštěn až druhotně a dá se očekávat, že sortiment se ještě bude rozšiřovat. Tak vzhůru nakupovat, protože i vaše rodina si zaslouží kvalitu!