Jedinečný dárek pro vaše milované za pár korun? Spolehněte se na náš tip

Přidat na Seznam.cz

Pro spoustu z nás je neustálé vymýšlení dárků opravdovým utrpením. Každým rokem přece jen musíme řešit svátky, narozeniny, Vánoce i další příležitosti. Přesně proto dokáže studnice nápadů velmi rychle vyschnout. Naštěstí vám přinášíme suprový tip. Jaký?

Dárek, který nikdo jiný nemá

Přijde vám trapné pořád dokola darovat knihy, ponožky, lahve s alkoholem a další tuctové předměty? V tom případě se tentokrát spolehněte na opravdu originální vychytávku, kterou nemá nikdo jiný na světě.

Tou vychytávkou je placka s vlastním motivem. Můžete na ni nechat umístit vaši společnou fotografii s konkrétním oslavencem, vtipný nápis, oblíbené motto nebo třeba vlastnoručně nakreslený obrázek. V tomto ohledu záleží jen na vaší fantazii.

Jak vlastně probíhá výroba placek na míru? Nemusíte nic kutit, shánět speciální barvy ani zařízení. Prostě si sedněte k počítači a otevřete si internetové stránky některého ze specializovaných e-shopů.

Udělejsiplacku

Oblíbená je například služba s názvem Udělejsiplacku. Na webových stránkách tohoto e-shopu si můžete zvolit z několika různých průměrů placky – 25, 32, 37, 44, 50, 56 (nejčastější volba) a 75 milimetrů. Stejně tak si naklikáte požadovanou barvu (máte na výběr z 54 různých barev).

Poté pouze nahrajete vlastní obrázek z galerie v počítači, případně napíšete text. Daný e-shop si poradí i s podklady ve formě PDF. Celý proces realizace placky zabere maximálně pět minut. Ve finále zaplatíte a během několika málo pracovních dní vám výsledný produkt přijde až domů. Gratulujeme – právě jste vymysleli vážně jedinečný dar.

Nejste si jistí, jestli je placka dobrý nápad? Pak popřemýšlejte o magnetce, klíčence, otvíráku, medaili, zrcátku či pinu. Každý oslavenec přece jen ocení trochu jiný dar.