Jaké potraviny jsou pro králiky nejlepší?

Přidat na Seznam.cz

Hledáte vhodné krmivo pro králíky nebo se chcete jen něco přiučit? Po dosažení dospělosti se strava vašeho králíka stává klíčovým faktorem pro jeho zdraví a dlouhověkost. Pokud pátráte po zdravé výživě pro vašeho králíka, která mu zajistí živiny potřebné k tomu, aby byl zdravý, šťastný a plný energie, pestrost je klíč. Co to ale znamená?

PESTROST

Krmivo pro králíky, tak jako pro všechny domácí zvířátka, by mělo být pestréObsah vlákniny, vitamínů a dalších prvků ve stravě je klíčové pro zdraví vašeho mazlíčka. Příroda nabízí široké spektrum ingrediencí, jako kořen pampelišky, švédský jetel, řebříček, různékořeny a dalších pochutiny, které by neměli chybět ve stravě králíků. Bohužel sběr těchto bylin je pro majitele králíků časově náročný a pojem „zdravá strava“ je pro králíky neznámá věc.

ROZMANITÉ KRMIVO?

Problematikou se zabývá Grünhopper, obchod s krmivem pro králíkyGrünhopper si zakládá na rozmanitém složení produktů, každý kousek je seskládaný podle potřeby. Pro dospělé králíky je v nabídce Grünhopper Adult. Jeho účinná kombinace přírodních ingrediencí zajišťuje, že váš králík dostane to nejlepší, co potřebuje k tomu, aby byl v nejlepší kondici.

TO, CO KRÁLÍK POTŘEBUJE

Toto krmení je plné přírodních složek, jako jsou výše zmiňované bylinky a vláknina, které králíci potřebují k udržení zdraví. Bylinky v tomto krmení pomáhají posilovat imunitní systém a udržovat trávicí systém v kondiciVláknina zase pomáhá udržovat trávicí trakt králíka v dobrém stavu.

PŘÍRODNÍ SUROVINY

Grünhopper Adult se vyrábí pouze z přírodních a kvalitních surovin, které jsou pečlivě vybrány a zpracovávány s maximální péčí. Výsledkem je produkt, který neobsahuje žádné škodlivé chemikálie nebo konzervační látky. Váš miláček tak dostane jen ty nejlepší a nejzdravější ingredience.

Králíci jsou roztomilí a laskaví tvorové, kteří si zaslouží to nejlepší – včetně zdravého a chutného jídla! Možná se nechcete spokojit s dalším obyčejným suchým senem, zkuste něco nového a dopřejte vašemu čtyřnohému příteli to nejlepší.