Aby váš domov zářil. Kde najdete skvělé kousky za rozumné ceny?

Přidat na Seznam.cz

Ať už se stěhujete, nebo prostě jen chcete nakoupit něco nového do vašeho domova, jistě oceníte, když to nebude stát nehorázné peníze. Pokud takto uvažujete, vybírejte takové kousky, které jsou tvárné. Nejen z hlediska využití, ale i designu.

Sada talířů pro každou příležitost

Možná se ptáte, jak to myslíme. Hned vysvětlíme. Třeba taková sada talířů. Když budete mít zdobné kousky plné barev, už budete uvažovat, k čemu se hodí. Jestli ten dekor bude ladit ke vzoru ubrusu. Navíc některým barvám každé jídlo „nesluší“. Je totiž dokázáno, že jíme i očima a například steak nám nebude chutnat z talíře barvy, z níž si ale pochutnáme na špagetách. Proto je někdy možná lepší vybrat si klasiku v podobě bílé barvy. A neopomenutelné jsou i tvary, tedy typy talířů. Velké mělké, dezertní, ty na polévku i speciální mističky. Z čeho nejraději jíte? Co je pro vás nejpraktičtější? Někdo možná ani příliš nevyužívá klasiku v podobě polévkového a mělkého talíře a spíš je právě „mističkový typ“. Mrkněte se proto, jaké talíře sada nabízí.

Sušák na prádlo venkovní i plážové lehátko oceníte nejen na zahradě

Přesuňme se do exteriéru. I kdybyste měli jen balkon u bytu, vždy je lepší sušit prádlo venku. V létě rychleji uschne, a navíc se vám doma nebude plést další předmět. Máte právě jen malý balkonek a na něm málo místa? Pak si pořiďte sušák na prádlo venkovní s rameny, která jsou ve výšce, takže vám prádlo nebude překážet tam, kam si můžete dát něco na sezení. Třeba plážové lehátko. Ne křesílko, ale rovnou polohovatelné lehátko, na němž se dá sedět i ležet. V posledních letech jsou oblíbené artikly, které jsou potažené plastovou pleteninou a mají dvě polohy, které jsou maximálně komfortní. Chcete víc inspirace? Podívejte se na Banquet-shop.cz, kde je spousta výrobků do domácnosti a třeba i do kanceláře.