Žena strávila 15 let v jednom bytě s mrtvolou svého otce

Přidat na Seznam.cz

Portugalsko – Obyvatelka městečka Linda-a-Velha, které se nachází na západním předměstí Lisabonu, žila více než 15 let s mrtvolou svého otce, píše deník Mirror a deník DN. Pravda byla odhalena za děsivých okolností.

Bylo jí asi 60 let a působila dojmem uzavřené a osamělé osoby. Žena byla stále sama a téměř s nikým nemluvila. Anabelini sousedé v malém třípatrovém paneláku si její nepřítomnosti hned tak nevšimli. Po několika dnech je však začal znepokojovat zápach vycházející z ženina bytu.

Žena žila s mrtvolou svého otce už patnáct let
Přivolaní hasiči a policisté měli problém dostat se do Anabelina bytu, protože se zdálo, že je plný harampádí, které majitelka nashromáždila. Po bezvýsledných pokusech otevřít dveře se policisté dostali do bytu oknem. Tam objevili rozkládající se mrtvolu ženy ležící na pohovce. Ještě hrůznější pohled je čekal ve druhém pokoji.

Na posteli ležela pyžamem oděná mumifikovaná mrtvola muže, která byla zpola přikrytá prostěradlem. Bylo zjištěno, že se jedná o Custodia – Anabellina otce. Podle zjištění Laboratoře soudního lékařství v Lisabonu došlo k jeho smrti před více než 15 lety.

Jak je to možné?
Zesnulá žena údajně v minulosti informovala o smrti svého otce několik sousedů. Ti, jak vypověděli na policii, předpokládali, že dcera uspořádala otcův pohřeb, na který nikoho z obyvatel bloku nepozvala.

Zdroj: Mirror, DN