Unesl a znásilnil šestiletou dívku a poté ji umlátil cihlou. Trest smrti pro pedofila

Přidat na Seznam.cz

Pedofil, který unesl šestiletou dívku z jejího vlastního domu, sexuálně ji zneužil a poté plačící dítě umlátil cihlou, zemře za tři měsíce. Johnny Johnson (45) už má soud v americkém státě Missouri stanovený termín popravy. V cele smrti čeká už více než dvanáct let.

Šestiletou Cassandru unesl z domova, sexuálně ji zneužil a zabil cihlou. Tento příběh šokoval Ameriku před několika lety a za pouhé tři měsíce najde své finále, píše deník Daily Mail. V roce 2005 přijala rodina z Valley Parku ve státě Missouri pod svou střechu mladého muže. Nechali ho přespat na pohovce ve svém domě. Johnny Johnson, kterému tehdy bylo 27 let, vypadal jako nevinný chlapec. Manželé Williamsonovi, rodiče čtyř dětí, vůbec nečekali, koho si z dobroty srdce pozvali pod svou střechu. Ráno vešel Ernie Williamson do pokoje, kde host spal. Viděl, že tam vešla jeho šestiletá dcera Cassandra v noční košili. Napadlo ho, že jí z kuchyně přinese k snídani cereálie. Když se se snídaní vrátil, pokoj byl prázdný. Návštěvník i holčička zmizeli. Rodiče hledali Cassandru všude možně, ale marně. Mezitím se na prahu dveří znovu objevil Johnny Johnson. Požádal o krabičku cigaret a odešel. Tvrdil, že netuší, kam Cassandra odešla.

Nejprve tvrdil, že oběť jen pohřibil, pak se přiznal ke znásilnění a vraždě
Policie a dobrovolníci začali pročesávat okolí a po nějaké době našli nahé tělo dítěte ukryté v jámě. Policie se k sedmadvacetiletému muži brzy dostala. Ten se rychle přiznal, že to byl on, kdo mrtvolu ukryl, ale zpočátku tvrdil, že šestiletá dívka zemřela v důsledku nehody a on ji pouze pohřbil. Když byl přitlačen ke zdi, přiznal pravdu. Ukázalo se, že Cassandru unesl do opuštěné sklárny, vyděšené dítě zavedl do sklepa, kde ji sexuálně zneužil a když plakala, umlátil ji cihlou.

Soud muže odsoudil k trestu smrti. V roce 2012 bylo nakonec zamítnuto odvolání proti rozsudku, které podali pachatelovi právníci s odkazem na jeho problémy s depresemi a psychózou. Teprve nyní bylo stanoveno datum popravy. Trest smrti bude vrahovi vykonán ve věznici Bonne Terre za tři měsíce, informuje deník People.

Zdroj: Daily Mail, People