Trumpův syn veřejně zesměšnil Volodymyra Zelenského: Zveřejnil video, na kterém ukrajinský prezident tančí polonahý

Přidat na Seznam.cz

Je více než zřejmé, že bývalý prezident Donald Trump i jeho rodina jdou opačným směrem než současná hlava USA Joe Biden. Ukrajinského prezidenta, který je v mnoha zemích považován za hrdinu bránícího svou vlast, si Trumpův syn na sociálních sítích maximálně dobíral. Navíc varoval lidi, že takový člověk řídí světovou politiku.

Teprve nedávno Spojené státy učinily sympatický krok, když se prezident Joe Biden náhle objevil v Kyjevě ve společnosti svého ukrajinského kolegy Volodymyra Zelenského. Oficiální návštěva byla do posledních chvil před médii utajována, píše deník Metro. Biden navíc v Kyjevě pronesl projev, v němž celou Ukrajinu ujistil, že jí USA budou ve válce pomáhat až do konce.

Bývalý americký prezident Donald Trump je však zřejmě jiného názoru a jeho syn Donald junior ho v tom zřejmě podporuje. Na sociálních sítích se pod oficiálním profilem Trumpova nejstaršího syna objevilo video, v němž je prezident Volodymyr Zelenskyj součástí choreografického komického ztvárnění chlapecké skupiny Kazaky.

Krátké záběry ukazují především Zelenského s hereckými kolegy. Všichni jsou oblečeni do dámských overalů a mají na sobě boty na vysokém podpatku, kterými se Kazaši proslavili. Jak uvádí web Queerty, pro Trumpa juniora je zřejmě novinkou, že Zelenskyj byl před vstupem do politiky komediálním hercem.

Donald Trump junior k videu přidal titulek, který zvedl ze židle všechny příznivce ukrajinského prezidenta. ,,Lidé chápou, že jde o vůdce nového levicového náboženství. To je Ukrajina. Dejte mu všechny své peníze a nadále ho podporujte. Tento muž nahradil lorda Fauciho a bohyni Gretu, aby vedl další vlnu levicového šílenství. Posloucháme prosby tohoto muže, který nám říká, jak se máme chovat na světové politické scéně. Jsou to americké miliardy, vaše miliardy, peníze daňových poplatníků. Co by se mohlo pokazit?“ ptá se nejstarší syn Donalda Trumpa na sociálních sítích a ironicky dodává, že americké peníze byly vynaloženy dobře.

Zdroje: Queerty, Metro, Instagram