Tragická dopravní nehoda na D5. Řidič byl nárazem vymrštěn z vozidla, následně jej zabil náklaďák

Přidat na Seznam.cz

Berounsko – Dnes okolo třetí hodiny ranní byly povolány všechny složky integrovaného dopravního systému k tragické dopravní nehodě, ke které došlo na 14,5 km dálnice D5 ve směru na Prahu, informuje Policie České republiky.

K celé tragické události na základě šetření a svědectví došlo tak, že řidič osobního automobilu havaroval do středových svodidel. Po nárazu však na chvílí opustil vozidlo, vrátil se do něj a do havarovaného vozu narazila dodávka. Muž byl vymrštěn ze svého vozidla na dálnici, kde ho přejela nákladní souprava. Ten utrpěl natolik vážná zranění, že na místě zemřel.

V současné době se celou tragickou událostí zabývají berounští kriminalisté, kteří u zemřelého nařídili soudní pitvu a budou zjišťovat další okolnosti dopravní nehody a také přesnou příčinu. Zároveň bylo zahájeno pátrání po řidiči náklaďáku, kteří zřejmě neměl o ležícím muži na dálnici ponětí.

Policie žádá všechny svědky, kteří viděli průběh nehody, aby jí pomohli s objasněním. Pokud máte k této nehodě jakékoli informace, neváhejte se obrátit na linku 158.

Zdroj: Policie České republiky