Srážka auta s aligátorem. Matka mrtvá, děti zraněné

Přidat na Seznam.cz

Neuvěřitelná nehoda ve Spojených státech. Auto s rodinou vjelo na silnici do aligátora, který přebíhal silnici. Žena, která řídila pickup, ztratila kontrolu nad vozidlem. Auto se převrátilo. Zahynula, její tři děti a dědeček byli zraněni, píše deník Daily Mail a deník People.

Tragická dopravní nehoda způsobená aligátorem! K dramatické události došlo v Texasu, asi 30 kilometrů od Lafayette. Těhotná Gabrielle Breaux (33) řídila vůz Chevy Silverado. Vedle ní v autě seděl její otec Gregory Gerard (58) a její tři děti ve věku 6, 11 a 13 let. Rodina jela z Lafayette do svého domu ve městě New Iberia ve státě Louisiana. Aligátoři nejsou v této oblasti ničím neobvyklým. Bohužel nešťastnou shodou okolností se jeden takový plaz právě rozhodl přejít přes silnic


Když Gabrielle Breauxová spatřila aligátora, který se pomalu procházel po vozovce, nestačila zareagovat. Auto do zvířete narazilo, žena ztratila kontrolu nad vozidlem. Auto vyjelo ze silnice a převrátilo se. Třiatřicetiletá žena bohužel na místě zemřela, děti a jejich dědeček byli zraněni, ale vše nasvědčuje tomu, že nehodu přežijí. Mrtvý je i 3,5metrový aligátor, který tragédii způsobil. Místní úřady vyzývají lidi, aby setkání s aligátorem hlásili. Američané se snaží jejich populaci snížit.

Zdroj: Daily Mail, People