Smrt na pláži. Na muže přistálo letadlo jen pár metrů od břehu oceánu

Přidat na Seznam.cz

Mexiko – Na pláži v jižním Mexiku se v neděli zřítilo malé letadlo s pilotem a čtyřmi parašutisty. Nehoda si vyžádala život jednoho člověka, který se v té době nacházel na pláži, uvádí servery ABC News a CBC.

Informace o tom, proč k této tragické nehodě došlo, k dispozici nebyly. Letoun nejspíš provedl vynucené přistání, byl totiž z velké části neporušen. Malé letadlo, v němž v tu dobu letěli čtyři Kanaďané a pilotem byl Mexičan, dopadlo do poměrně obydlené části pláže Bacocho ve městě Puerto Escondido nacházejícího se na pobřeží Tichého oceánu.

Na sociálních sítích se objevilo video z místa nehody, které ukázaly poškozené letadlo. To mělo narazit do přístřešku určeného pro želvy. K nehodě došlo jen pár metrů od břehu nedaleko dřevěné plážové konstrukce.

62letému muži na pláži už pomoci nedokázali, letadlo přistálo téměř na něj. Podle informací místního úřadu se na pláži poblíž nacházela také manželka mrtvého muže, ta zraněna nebyla. Všichni členové posádky a pilot byli vytaženi z letadla a převezeni k ošetření, jejich stav je stabilizovaný. Nikdo jiný zraněn nebyl, píše server CBC. Vyšetřování nehody stále probíhá.

Zdroj: ABC News, CBC