Slavná modelka se ještě nedávno fotila pro prestižní módní magazíny. Teď se stala obětí brutální vraždy, její hlavu našli policisté v hrnci na polévku

Přidat na Seznam.cz

Abby Choi na Instagramu nasbírala 100 tisíc sledujících, byla modelkou na obálce luxusního časopisu a nedávno se zúčastnila prestižního Pařížského týdne módy, uvádí deník The Daily Beast.

Policie v Hongkongu oznámila, že zatkla bývalého manžela modelky a influencerky Abby Choi poté, co byly v pronajatém bytě na severu města nalezeny části jejího rozčtvrceného těla, informuje CNN.

Ve dvou hrncích na polévku se spolu s různými aromatickými látkami vařila lebka, žebra, mleté maso a vlasy, které patří modelce, uvádí místní média, jak informuje například deník World of Buzz.

Choi (28) byla nahlášena jako pohřešovaná ve středu a podle policie byly v pátek odpoledne v bytové jednotce ve čtvrti Tai Po nalezeny kusy jejího těla, kráječ masa, elektrická pila a nějaké oblečení.

Policejní komisař Alan Chung na sobotní tiskové konferenci uvedl, že bývalý manžel modelky byl zatčen při pokusu o útěk na molu v Tung Chungu na jednom z odlehlých ostrovů města Lantau a skončil ve vazbě. Chung uvedl, že policie se domnívá, že v době zatčení měl v úmyslu uprchnout na některé z lodí.

Kromě bývalého manžela byli zatčeni i jeho bratr a rodiče, v současné a budou podrobeni výslechu, zatímco policie pokračuje v pátrání po zbývajících částech těla modelky.

Zdroje: The Daily Beast, CNN, World of Buzz