Šel na WC, nechtělo se mu čekat frontu. Ruku mu ukousl aligátor, ukazují drastické záběry

Přidat na Seznam.cz

USA Měla to být bezstarostná návštěva baru, ale skončila hrůzou a ztrátou celé ruky! Jordan Rivera (23 let) šel na pivo do podniku Banditos v Port Charlotte na Floridě. V jednu chvíli si chtěl odskočit na toaletu. Když uviděl obrovskou frontu, mávl rukou a vyšel ven. Ukázalo se, že to bylo nejhorší rozhodnutí jeho života!

Aligátor ukousl ruku muži, který vyšel před bar! Děsivé video ukazuje okamžiky hrůzy
Šokující události na Floridě zachycené na děsivém videu! Vše začalo před několika dny zcela nevinně. Jordan Rivera (23 let) šel na pivo do baru Banditos v Port Charlotte, píše deník Daily Mail. Zpočátku večer probíhal zcela obyčejně. V jednu chvíli 23letý mladík pocítil, že potřebuje na toaletu. V podniku našel toaletu, ale jak se ukázalo, fronta na ni byla poměrně dlouhá. Jordanovi se v ní nechtělo stát a rozhodl se potřebu vyřešit jinak, jednoduše tak, že vyšel před bar a zašel do křoví. Jak se rozhodl, tak také udělal. Ukázalo se, že to bylo nejhorší rozhodnutí jeho života! Po chvíli k uším hostů, kteří se v baru bavili, dolehl pronikavý výkřik.

„Nepřišel jsem o život, jen o ruku, to není konec světa“.
Před bar vyběhlo několik mužů. Ukázalo se, že Jordan se vydal směrem k vodní ploše a nyní ležel blízko břehu ve vodě a svíjel se v bolestech. Návštěvníci večírku vyděšeně ustoupili, když viděli, že poblíž je velký aligátor a že třiadvacetiletý mladík má celou pravou ruku ukousnutou. Několik hrdinných jedinců však oběť z vody vytáhlo. Někdo muži přiložil škrtidlo. Nyní Jordan Rivera leží v nemocnici. Tohle říká v rozhovoru pro televizi NBC2: „O život jsem nepřišel, jen o ruku, to není konec světa. Jediné, co si pamatuji, je, že mi najednou země vyklouzla zpod nohou a já dopadl do vody. Nic víc.“ Za záchranu života děkuje také svědkům události. Místní úřady aligátora odchytily a uspaly.

Zdroj: Daily Mail, NBC2