Řešení sousedských sporů v Rusku: Svého souseda zapálil plamenometem, jeho manželce prostřelil krk podomácku vyrobenou harpunou

Přidat na Seznam.cz

Spor mezi sousedy? V tomto případě je to slabé slovo. Během hádky v ruské vesnici Trudovoje jeden z útočníků zaútočil na souseda plamenometem a jeho ženu střelil harpunou do krku. Jednalo se pouze o spor o elektřinu.

Jak uvádí portál Socialbites a Oopstop, vesničané se rozhodli vyšetřit krádež elektřiny. Incident vyšel najevo, když bagr při silničních pracích vykopal jeden z podezřelých kabelů. Obyvatelé se poté rozhodli vzít věc do vlastních rukou a promluvit si s nepoctivými sousedy. Zpočátku se snažili domluvit ústně, ale v určitém okamžiku se jim situace vymkla z rukou.

Rusko. Otřesný konec sousedského sporu
Podle novinářů vyšel majitel pozemku z domu s vlastnoručně vyrobeným plamenometem a zapálil souseda, který stál před brankou do dvora. Účastníci hádky začali muže zachváceného plameny hasit, ale tím příběh neskončil.
Osud manželky popáleného muže byl stejně dramatický. Agresivní soused se k ní přiblížil a probodl jí krk harpunou z kuše. Drastické video můžete vidět zde.

Muž, který utrpěl popáleniny od plamenometu, byl operován, jeho stav je vážný a leží na jednotce intenzivní péče. Jeho žena byla rovněž operována.

Vesnice se nachází ve Vladivostocké oblasti a v samotném Vladivostoku se nachází významný námořní přístav. Nachází se v jižní části poloostrova Muravjov-Amurskij v zálivu Petra Velikého. Obcí prochází Transsibiřská magistrála.

Zdroj: Socialbites, Oopstop