Putinova milenka se objevila na veřejnosti. Rusko je podle jejích slov země možností

Přidat na Seznam.cz

V sobotu 3. prosince se poprvé po dlouhé době objevila na veřejnosti údajná milenka ruského prezidenta a matka jeho dětí Alina Kabajevová (39 let). Nejpružnější žena Ruska vypadala úplně jinak než obvykle. Je to důsledek plastické operace?

Alina Kabajevová je nejúspěšnější ruskou gymnastkou a je označována za nejpružnější ženu Ruska. S Vladimirem Putinem údajně udržuje vztah už asi 15 let. Již nyní je prý jeho manželkou a matkou jeho čtyř dětí: dvojčat a dvou synů. Kabajevová, která se po odchodu z gymnastiky zaměřila na politickou kariéru, se od vpádu svého partnera na Ukrajinu objevuje na veřejnosti jen velmi málo. Poprvé po několika měsících tak učinila v sobotu 3. prosince. Byla hvězdou zahajovacího ceremoniálu komplexu moderní gymnastiky v Soči, informuje deník Mirror nebo Daily Mail.

Kabajevová gymnastkám: „Rusko je zemí možností“.
„Když jsem dělala gymnastiku a byla sportovec, o takových podmínkách, jaké máte v tomto novém sportovním tréninkovém centru, se mi ani nesnilo. Život však ukazuje, že nemožné se stává možným. A Rusko je země velkých možností,“ řekla Kabajevová mladým gymnastům, kteří se sešli v areálu.

Média se však nesoustředila na její slova, ale na její vzhled. Devětatřicetiletá žena, oblečená do černého kostýmku na míru, vypadala úplně jinak než naposledy, kdy se objevila na veřejnosti. Byla viditelně štíhlá, s elegantně tvarovaným obličejem. Je totiž zřejmé, že si Putinova přítelkyně něco upravovala na obličeji – její lícní kosti vypadají jinak, pleť se zdá být napnutá a rty jsou výrazně větší.

Zdroj: Mirror, Daily Mail