Nový kandidát na ústavního soudce se věnuje lekcím ezo cvičení. Mužům po čtyřicítce doporučuje méně ejakulovat

Přidat na Seznam.cz

(článek obsahuje názory autora)

Na nového kandidáta na předsedu ústavního soudce Pavla Simona se snesla kritika, že odmítl jako soudce odškodnit signatáře Charty 77 Petra Hanzlíka za nucené vystěhování z Československa v rámci akce Asanace, jak psal deník Lidovky, provázejí ho i další sporné kauzy. Nápravu zjednal až Ústavní soud ČR v době, kdy byl již signatář Charty 77 mrtvý. Tahle kauza už sama o sobě by měla stačit na to, aby v senátu další pochybný prezidentský kandidát na ústavního soudce neuspěl.

Pavel Simon je nový prezidentův kandidát na ústavního soudce

Přínosem pro Ústavní soud bude Simon podle prezidenta mimo jiné svojí rozvahou, soudcovskou zdrženlivostí, bohatými zkušenostmi z různých stupňů soudní soustavy ČR i ze zahraničí, ale také užitečnou specializací v oblasti odpovědnosti za škodu způsobenou veřejnou mocí a v evropském mezinárodním právu soukromém, píší Seznam Zprávy. Zkušenosti tohoto soudce jsou jistě v právnické a soudcovské praxi rozsáhlé. Avšak pozornost budí i jeho vášeň. Zabývá se ezo cvičením, které hojně propaguje. Jeho spolek se jmenuje Orel v hnízdě.

Když se podíváte na facebookovou stránku Orel v hnízdě, získáte možnost o předpokladech k výkonu předsedy ústavního soudu přemýšlet v nečekaných souvislostech. Klientům například radí, aby po čtyřicítce méně ejakuovali, neboť tím ztrácí zbytečné množství energie.

Simon píše, že během každé ejakulace přijde muž o polovinu své čchi, životní síly, kterou má aktuálně k dispozici. „To je příčina toho, proč bývají muži po sexu unavení, nebo někdy podráždění. Děje se to z následujícího důvodu – tělo nedokáže rozlišit, která ejakulace má za cíl zplodit nový život a která je jen následkem rekreační aktivity,“ myslí si kandidát na soudce Ústavního soudu.

Petr Pavel je kritizován často za komunistickou minulost a mnohé další, ale jeho výběr teď může být skutečně přešlap větší, než výběr Roberta Fremra.

Zdroj: Lidovky, Seznam Zprávy, Orel v hnízdě