Navyšujeme výrobu nejničivějších zbraní, tvrdí Medveděv

Přidat na Seznam.cz

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medveděv zveřejnil další propagandistický příspěvek na Telegramu. Tvrdí v něm, že Rusko zvýšilo výrobu nejničivějších bojových prostředků. „Včetně těch, které jsou založeny na nových principech,“ uvedl. Poukázal také na to, kde podle jeho mínění jsou nepřátelé Ruska.

Poukrajinštění podvraťáci, píše Medveděv na Telegramu

„Poukrajinštění naštvaní podvraťáci s ruskými jmény, kteří se dusí svými toxickými slinami, prohlašují, že jejich nepřítel se nachází v celém Rusku, a to od jeho západu až po Vladivostok. Na šílenou vzteklinu není lék.“ – napsal bývalý prezident a v současnosti místopředseda Rady bezpečnosti Ruské federace Dmitrij Medveděv na Telegramu.

Medveděv hrozí ruskými „zázračnými zbraněmi“

Ve svém příspěvku také uvedl, že pro Rusy je to nyní na frontě těžší než dřív, protože „náš zákeřný nepřítel se zakopal nejen v Kyjevské provincii naší Malé Rusi (jak nazývá Ukrajinu), ale je přítomen také v Evropě, Severní Americe, Japonsku, Austrálii, na Novém Zélandu a mnoha dalších místech po celém světě. Prostě všude tam, kde jsou ochotní spolupracovat a podporovat „ukronacisty (jak označuje Ukrajince)“. Nakonec pohrozil zbraněmi založenými na nových pravidlech. Medveděv uvedl, že Rusko zvyšujeme produkci prostředků nejúčinnějšího ničení. Včetně těch, které jsou založeny na technologiích nové generace.

Medveděvovy silná slova na adresu NATO

Medveděv pravidelně vystupuje v médiích a je jedním z nejzarytějších podporovatelů války na Ukrajině. V srpnu popřel, že by Rusko ostřelovalo dělostřelectvem jadernou elektrárnu v Záporoží. Obvinil Ukrajince, které nazývá mimo jiné „kyjevskou špínou“, z odporných a zákeřných činů, jejichž dopady mohou mít nedozírné následky, katastrofální pro celý svět. V listopadu však varoval NATO, že pokud tato vojenská aliance dodá Ukrajině obranné systémy Patriot a personál pro jejich provoz, Rusko na to „přiměřeně zareaguje.“ Později ještě v této souvislosti napsal „Okamžitě se stanou legitimními cíli ruských ozbrojených sil.“

Zdroj: Redakce, Dmitrij Medveděv Telegram