Nahá žena vystoupila z auta na jednom z nejrušnějších mostů v USA a začala střílet

Přidat na Seznam.cz

USA – Nahá žena vystoupila z auta a začala střílet na mostě Bay Bridge během dopravní špičky. Podle kalifornské dálniční policie se bizarní scéna odehrála během dopravní špičky na mostě San Francisco-Oakland Bay Bridge, píše deník NY Post a deník DailyExpress.

Policie uvedla, že kolem 16:40 zavolal na tísňovou linku 911 řidič, který oznámil, že na mostě I-80, který vede přes Sanfranciský záliv, na něj jiný žena namířila zbraň. Žena pak podle policistů zastavila uprostřed svého jízdního pruhu, vystoupila z auta s nožem a začala křičet na ostatní řidiče.

Poté nasedla zpět do auta a pokračovala v jízdě do Oaklandu, ale na mýtné bráně opět zastavila a vystoupila z auta – tentokrát se zbraní a bez oblečení, uvedli policisté. Nejmenovaná nahá žena se pak otočila a začala náhodně střílet na obsazená auta, která stála za ní, uvedla policie.

Na videozáznamu byla zachycena, jak jde po rameni a střílí do vzduchu, než přijeli policisté, kteří ji přesvědčili, aby zbraň odhodila, a bez incidentu ji zadrželi, uvedla policie. Jako zázrakem nedošlo k žádnému zranění a motivace podezřelé byla nejasná.

Byla umístěna na psychiatrickou kliniku v místní nemocnici a po propuštění bude obviněna z blíže nespecifikovaných obvinění, uvedli policisté. Dálnice, po které ročně projede asi 40 milionů lidí, byla ve směru na východ uzavřena více než hodinu a její zpoždění se protáhlo až do večera.

Zdroj: NY Post, DailyExpress