Na palubě letadla mířícího do Dubaje došlo ke rvačce, ukazuje video. Jeden z cestujících měl krvavá zranění

Přidat na Seznam.cz

Na tento let cestující a posádka letecké společnosti Flydubai jen tak nezapomenou. Hádka mezi dvěma cestujícími přerostla ve rvačku, do které se zapojilo několik osob. To vše tisíce metrů nad zemí. Dovolená rváčů skončila velmi rychle. Po přistání byli posláni zpět do Ruska, píše deník Mirror.

Poté, co Rusko zaútočilo na Ukrajinu, západní země na agresora uvalily sankce. Přestože Rusové nyní čelí značným potížím při cestování, netýká se to všech destinací. Ruští občané cestují do mnoha mimoevropských zemí, například do Spojených arabských emirátů nebo Thajska, bez problémů.

Ruská rvačka při letu do Dubaje
Let společnosti Flydubai z Jekatěrinburgu do Dubaje byl před několika dny poznamenán. Dva, pravděpodobně opilí Rusové, se dostali do ostré hádky. Co přesně se odehrálo, není jasné. Podle svědků jeden údajně urážel druhého, píše deník Postsen.

Na záběrech, které se objevily na sociálních sítích, je vidět, jak muž napadá jiného cestujícího. Do rvačky se zapojil i třetí cestující, který křičí nadávky a útočníka udeří pěstí do zátylku. Toho zase ostatní odtáhnou pryč. Celkový chaos umocňuje křik výtržníků.

Na Twitteru bylo zveřejněno také video pořízené po přistání. Na něm je vidět, jak muž opouští letadlo se zkrvaveným obličejem. Podle deníku The Mirror byl nejméně dvěma cestujícím odepřen vstup do Spojených arabských emirátů a byli posláni zpět do Ruska.

Zdroj: Mirror, Postsen