Muž na benzince v Kolíně postřelil ženu a poté namířil zbraň na sebe

Přidat na Seznam.cz

Policie vyšetřuje střelecký incident, který se odehrál v sobotu odpoledne v Kolíně. Muž zde postřelil ženu a následně se pokusil o sebevraždu střelnou zbraní.

Zdravotničtí záchranáři museli obě zraněné osoby letecky transportovat do nemocnic kvůli závažnosti jejich zranění. Kriminalisté v současné době zajišťují stopy a snaží se objasnit všechny okolnosti této události, jak uvedl policejní mluvčí Pavel Truxa.

Střelba se udála přibližně ve 13 hodin v zaměstnání postřelené ženy. „Šetříme případ, k němuž údajně došlo v rámci jedné rodiny. Podezřelý muž měl způsobit ženě střelné poranění a poté obrátit zbraň proti sobě,“ řekl Truxa. Kriminalisté nyní shromažďují důkazy a snaží se zjistit bližší detaily incidentu, zmiňuje web Policie ČR.

Oba zranění utrpěli vážná poranění. „Lékař musel obě osoby zaintubovat a připojit na umělou plicní ventilaci. Ženu transportoval vrtulník do Ústřední vojenské nemocnice v Praze, muže pak letečtí záchranáři převezli do nemocnice v Hradci Králové,“ uvedla mluvčí záchranné služby Monika Nováková.

Zdroj: Policie ČR