Muž chtěl sníst 150 knedlíků. Při stovce se sesunul k zemi a zemřel

Přidat na Seznam.cz

Sto knedlíků porazilo dospělého muže! Toto nečekané drama se odehrálo v Indii ve městě Sihorwa v jedné z restaurací, kde se podávají knedlíky zvané momo. Vipin Kumar Paswan (23) se vsadil se svými přáteli o ekvivalent 270 korun, že sní 150 knedlíků. Konec této výzvy byl šokující!

Původně mělo jít o obyčejnou večeři mezi kolegy. Vipin Kumar Paswan (23), Ind ze Sihorwy, který provozoval opravnu telefonů, si vyšel s přáteli na oběd. Zašli do restaurace, kde se podávají knedlíky, konkrétně knedlíky momo, které jsou typicky asijskou specialitou, píše deník Telegraphindia. Muži si sedli ke stolu a v tu chvíli přišel třiadvacetiletý mladík na zvláštní, a jak se později ukázalo, také tragický nápad. Muž navrhl, aby mezi sebou soutěžili v počtu snědených knedlíků. Kdo jich sní 150, dostane tisíc rupií, vyzval třiadvacetiletý mladík své přátele. Tisíc rupií odpovídá pouhým 270 korunám. Muži se s chutí pustili do pojídání knedlíků momo, píše také deník Indiatoday.

Vipin Kumar Paswan v této soutěži jasně vedl. Pojídal jeden knedlík za druhým! Přitom vypadal naprosto zdravě a nic nenasvědčovalo tomu, že by každou chvíli mělo uprostřed restaurace dojít k tragédii. Vše se však změnilo v okamžiku, kdy třiadvacetiletý mladík spolkl svůj stý knedlík momo. Poté se sesunul k zemi a ztratil vědomí. Přivolaný lékař na místě konstatoval jeho smrt.

Zdroj: Telegraphindia, Indiatoday