Mimozemšťané jsou na Zemi už dlouho, říká vědec, který pracoval pro CIA a je nominovaný na Nobelovu cenu. Americká armáda má mít havarované lodě

Přidat na Seznam.cz

Uznávaný vědec ze Stanfordovy univerzity ve Spojených státech je přesvědčen, že mimozemšťané nejen existují, ale jsou na Zemi neustále přítomni, přičemž americká vláda má jejich havarované vesmírné lodě a provádí jejich výzkum. „Jistota je stoprocentní,“ říká doktor Garry Nolan, který pracoval pro CIA a musel se tématem mimozemšťanů zabývat.

Mimozemšťané na Zemi existují a operují, Američané jejich lodě sestřelili. Vědec ze Stanfordovy univerzity odhaluje pravdu o mimozemšťanech
Mimozemšťané na Zemi byli a stále jsou, o tom mám stoprocentní jistotu. Toto šokující prohlášení pronesl v New Yorku uznávaný vědec z americké Stanfordovy univerzity na konferenci „Pentagon, mimozemská inteligence a havárie UFO“, píše portál PopularMechanics.

Doktor Garry Nolan, mikrobiolog a imunolog, který byl dokonce nominován na Nobelovu cenu, prozradil, že pracoval pro CIA na tématech souvisejících právě s mimozemským životem. Mimo jiné byl podle svých slov pověřen výzkumem tzv. havanského syndromu, záhadného souboru příznaků, který postihl stovky lidí spojených s americkou politikou a pracujících v zahraničí. Syndrom zahrnuje problémy s pamětí, poruchy mozku, závratě a bolesti hlavy nebo únavu. Nolan analyzoval materiály, které podle jedné z hypotéz mohly být vyvrženy loděmi UFO… Pravděpodobnost existence mimozemšťanů odhadl doktor Garry Nolan na 100 procent, píše deník NY Post. Jak dodal, pravděpodobně jsme je viděli mnohokrát, ale nedokázali jsme se s mimozemskými návštěvníky ztotožnit nebo je poznat, stejně jako indiánské kmeny nevěděly, s kým přesně mají co do činění, když k jejich břehům připluly španělské lodě.

Vědec vidí hrozbu UFO. Jde o technologii
„Nejde o to, že by mezi námi chodili v kožených oblecích. Je to něco, co je podle mě testem inteligence. Objevují se a říkají, kdo z vás je natolik inteligentní, aby si uvědomil, na co se dívá? Dokážete vidět, co máte skutečně před sebou?“ řekl vědec. A dodává, že osobně zná lidi, kteří pracovali na programech obnovy sestřelených kosmických lodí. Vidí vědec nějaké hrozby ze strany UFO? Tvrdí, že u mimozemšťanů neviděl agresi, ale obává se, jak by lidé mohli využít jejich vyspělou technologii, ke které získali přístup.

Zdroj: PopularMechanics, NY Post