Lev v zoo roztrhal šestiletého chlapce. Hrůzu zachytil návštěvník kamerou

Přidat na Seznam.cz

Palestina – Lev roztrhal šestiletého chlapce před očima vyděšené rodiny a dalších návštěvníků zoo. Zvíře dostalo dítě, které uvízlo mezi mřížemi klece. Hamada Iqtiet (6 let) neměl šanci, přestože se snažil predátorovi bránit, informuje deník Daily Mail.

Lev popadl šestiletého chlapce a před zraky lidí ho roztrhal. Děsivé video
K této neuvěřitelné tragédii došlo v pásmu Gazy. Ve městě Chán Júnis se nachází soukromá zoologická zahrada. Obyvatelé této oblasti si rádi chodí odpočinout do místa zvaného Asdaa Park. Bohužel se tam před několika dny odehrála skutečná hrůza. Zoologickou zahradu toho dne navštívil šestiletý Hamada Iqtiet se svou rodinou. V jednu chvíli se dítě dostalo příliš blízko ke kleci se lvem, informuje deník TimesofIzrael.

Podle policie dítě přeskočilo první bezpečnostní plot a ocitlo se přímo u mříží, za nimiž se lev nacházel. Hamadova rodina mezitím tento průběh událostí zpochybňuje a tvrdí, že šestileté dítě žádný plot nepřeskočilo a nacházelo se v prostoru přístupném návštěvníkům.

Lva, který chlapce zabil, někdo v zoo natočil. Vyšetřování má objasnit šokující smrt
Vše objasní vyšetřování. Každopádně zmatený a vyděšený predátor, který spatřil člověka přímo u svého výběhu, zaútočil. Hamada s největší pravděpodobností uvízl mezi mřížemi klece, lev ho dostal a začal ho před zraky vyděšených svědků trhat na kusy. Celý incident byl natočen telefonem a nyní je důkazem v případu. Když se podařilo chlapce ze lvích tlap vyprostit, byl už bohužel mrtvý. Zoo byla dočasně uzavřena.

Zdroj: Daily Mail, TimesofIzrael