Komické video sdružení SENÁTOR 21 si dělalo legraci z Babiše. Podle reakcí voličů se jim to spíše vymstilo

Přidat na Seznam.cz

Advokát Václav Láska, bývalý policejní vyšetřovatel a předseda správní rady Transparency International byl v roce 2014 zvolen senátorem za obvod č. 21 Prahy 5 a to se mu natolik zalíbilo, že se začal politice věnovat více.

Rozhodl se pro vytvoření uskupení SENÁTOR 21, ve kterém spolu s kolegy Přemyslem Rabasem za Chomutovský volební obvod a Janem Holáskem z Hradce králové zapracoval na svých možnostech. Celý název zní SEN 21 a toto politické hnutí má v plánu bránit hodnoty a principy liberální demokracie. O svém hnutí se však rozhodli velmi nápaditě informovat voliče.

Ačkoliv se Láska nechal slyšet, že v říjnových volbách nikam nekandidoval, kampaň se svým týmem v daném termínu rozjeli velmi působivou. Jedná se o video, ve kterém svůj herecký um zužitkovali herci Milan Šteindler, Miluše Šplechtová, Jan Řezníček, Petra Horvátová a další.

Video s názvem Další čtyři roky v kómatu skutečně splnilo svůj účel. Nejenže pobavilo, ale také upozornilo na problematiku, která je podle Lásky opomíjená. Dá se říct, že je kampaň zaměřená převážně na Andreje Babiše a ukazuje jeho klady, ale hlavně zápory.

Vypadá to, že na někoho to však mělo opačný účinek a namísto, aby se rozhodl Babiše nevolit, jej naopak zvolil. Alespoň tak se někteří nechali slyšet v komentářích na sociálních sítích.

Skvělý tah, nevěděl jsem, ale už mám jasno, jedině ANO!

Super video, zasmál jsem se od srdce, ale. Špatná reklama je pořád taky reklama… a tohle bohužel nikoho od volby AB neodradí.

Kdyby to nebylo k pláči, tak bych se od srdce zasmála. Myslím, že je to nejlepší volební video, které jsem v životě viděla.

Volby jsou za námi, ale pokud se chcete zasmát a ohlédnout se za Babišem tak, jak jej nastínil Václav Láska, nikdy vás video neomrzí. Všichni víme, jak volby dopadly, ale pěkné je, že video stále figuruje na sociálních sítích a baví, stalo se takřka virálním. Už jste na něj také narazili?

Zdroj: Facebook, Václav Láska, SENÁTOR 21