Hledaná žena byla nalezena mrtvá v mrazáku, z vraždy je obviněn její partner

Přidat na Seznam.cz

Francie – Policie v sobotu ráno objevila tělo čtyřiačtyřicetileté ženy, které bylo ukryté v mrazáku. Incident se odehrál ve čtvrti La Grande-Borne v Grigny (Essonne), kde vlastnil byt i partner oběti.

Žena byla pohřešována od čtvrtečního večera, kdy byla naposledy viděna. Přítelem zemřelé je sedmačtyřicetiletý Alžířan, který byl v souvislosti s případem zadržen a následně vzat do vazby. Vyšetřování případu je v rukou soudní policie v Évry, uvádí tamní deník Le Dauphiné.

Celý případ začal již ve čtvrtek, kdy se žena vydala ke svému příteli, jako odvoz využila svého syna. Ten jí vysadil před bytem a následně odjel. Vše začalo být podezřelé následující den, kdy žena nebyla k nalezení ani k zastižení na telefonu. Syn se proto vydal na místo, kde matku předešlý den vysadil, tam narazil na neznámého podnapilého muže, který mu oznámil, že žena již odešla.

Syn ještě tentýž den zalarmoval místní policii, která matčina přítele zadržela. Sedmačtyřicetiletý Alžířan měl v době zatčení u sebe zbraň a na oblečení krvavé skvrny. Žena byla v té době stále nezvěstná, bylo tak zahájeno vyšetřování. Následující den, tedy v sobotu ráno, byla u podezřelého provedena domovní prohlídka, při které bylo nalezeno tělo ženy ukryté v mrazáku, píše server Actu17.

V následujících dnech bude provedena pitva, která určí přesnou příčinu smrti ženy. Policie však uvedla, že není pochyb o tom, že šlo o vraždu.

Zdroj: Le Dauphiné, Actu17