Gordon Ramsay měl nehodu na kole. Skončil s modřinami

Přidat na Seznam.cz

Šéfkuchař Gordon Ramsay popsal, že se cítí otřesen po „opravdu ošklivé“ nehodě na kole v USA.

Slavný kuchař, moderátor a majitel restaurace, který vede pořad Ano, šéfe s Gordonem Ramsaym, se podělil o fotografie svého roztrhaného oblečení a rozdrcené helmy při jízdě na kole v americkém Connecticutu, píše deník The Standard.

Na videu, které zveřejnil na svých sociálních sítích, zvedl své kuchařské oblečení a ukázal značné fialové modřiny na trupu, kvůli kterým musel být ošetřen v nemocnici.


V proslovu adresovaném všem tatínkům Gordon Ramsay zdůraznil důležitost nošení helmy. „Nezáleží na tom, jak krátká je cesta,“ řekl a dodal, že pokyny jsou ještě důležitější, pokud jde o jízdu na kole s dětmi.

Kuchař uvedl, že k nehodě došlo začátkem tohoto týdne v Connecticutu v USA, píše BBC. Ramsay poděkoval úrazovým chirurgům a zdravotním sestrám státní nemocnice Lawrence and Memorial Hospital, kteří se o něj starali. Upřesnil, že si nezlomil žádné kosti ani neutrpěl žádná vážná zranění, ale byl trochu potlučený a vypadal jako fialová brambora. „Mám bolesti. Byl to brutální týden. A tak nějak se z toho dostávám,“ dodal Ramsay.

Zdroje: The Standard, BBC