Finalistku Miss Universe rozdrtil kůň. Rodina ji nechala po měsíci odpojit od přístrojů

Přidat na Seznam.cz

Z Austrálie přicházejí tragické zprávy. Zemřela krásná modelka a účastnice soutěže Miss Universe 2022 Sienna Weirová, které bylo pouhých 23 let. Hvězda před měsícem utrpěla dramatickou nehodu během jezdecké soutěže. Lékaři rozhodli, že žena bohužel musí být odpojena od přístrojů, uvedl deník Posten a deník NY Post.

Finalistka Miss Universe je po smrti! Třiadvacetiletou dívku rozdrtil kůň během jezdecké soutěže.
Byla mladá, krásná a talentovaná a měla celý život před sebou. Život Sienny Weirové (+23 let) bohužel zkrátila tragická nehoda. Kdo byla tato 23letá Australanka? Sienna Weirová pracovala jako modelka a úspěšně se účastnila také soutěží krásy. Dokonce se stala finalistkou Miss Universe 2022 a její vášní byl od dětství jezdecký sport. Jak sama řekla, netuší, proč má takový zájem, ale život bez jízdy na koni si nedokáže představit. Intenzivní trénink přinesl výsledky a Sienna Weirová začala vyhrávat tituly a soutěže. Bohužel se tato vášeň ukázala jako smrtící.

Během nedávné jezdecké soutěže ve Windsor Polo Grounds ve Velké Británii se kůň, na kterém finalistka Miss Universe jela, náhle převrátil. Navíc tak nešťastně, že Siennu Weirovou rozdrtil celou vahou svého těla. Soutěžící byla v bezvědomí převezena do nemocnice. Byla v kritickém stavu a byla uvedena do farmakologického kómatu. Bohužel po měsíci lékaři dospěli k závěru, že boj o život Sienny Weirové je prohraný. Rodina souhlasila s odpojením ženy od přístrojů. „Nebe právě získalo nejkrásnějšího anděla.“ Napsali přátelé modelky na sociálních sítích.

Zdroj: Posten, NY Post