Drsné záběry z první linie: Ukrajinci zlikvidovali ruské ležení. Do zákopů pršely granáty

Přidat na Seznam.cz

Ukrajinské síly zdecimovaly početné ruské shromáždění během nočního zásahu u Bachmutu, jak ukazuje server ТРУХА. Systematické zničení ruských pozic pokračovalo i ve dne, záběry zveřejněné na profilu UkraineNewsLife ukazují ukrajinské granáty přímo v akci.

Je hluboká noc. Termovize ukazuje hemžící se bílé tečky. Všechny zmizely v jednom mohutném zášlehu. Bílá exploze zakryla téměř celý obraz.

Rusové se však svých pozic nechtěli vzdát. Pohodlné místo prorostlé zákopy a úkryty tak navštívily ukrajinské drony. Uživatel UkraineNewsLive sdílel video, na kterém na ruské pozice prší granáty. Rusům nezbývá nic jiného, než se choulit v jejich dírách a doufat, že to není zrovna jejich brloh, do kterého zrovna letí trhavina.

Zdroj: UkraineNewsLive

Bachmut se stal mlýnkem na maso, už měsíce tam Kreml posílá své vojáky do brutálních podmínek. Boje v oblasti jsou drsné, krajina vypadá, jako kdyby tam spadl asteroid. Ve špatných podmínkách žijí i Ukrajinci. Brání své pozice ze zablácených, studených a vlhkých zákopů a odráží ruské útoky na denní bázi, jak jsme psali už dříve.

Zdroje: ТРУХА, UkraineNewsLife, Pravda24, redakce