Dívka se utopila ve vaně. Její rodiče v té době užívali drogy

Přidat na Seznam.cz

Život malé Elainy byl brutálně přerušen, když jí byl pouhý jeden rok. Holčička se utopila doma ve vaně. V době tragédie její rodiče podle vyšetřovatelů užívali ve vedlejší místnosti drogy. Pár stanul před soudem a dočkal se spravedlnosti, píše deník CoventryTelegraph a BirminghamMail.

Osmadvacetiletá Kelsey Harrisonová a sedmatřicetiletý Eddo Aziz stanuli před soudem v anglickém Wolverhamptonu. Byli obviněni z neúmyslného zabití své malé dcery.

Dívka zemřela, protože její rodiče v té době užívali drogy.
Ze zpráv v britských médiích se dozvídáme, že žena byla odsouzen k pěti letům vězení. Osmadvacetiletá Harrisonová se přiznala k neúmyslnému zabití, kterým způsobila smrt své dcery. Kromě toho byla odsouzena za držení zbraně bez potřebného povolení.

Pro muže byl naopak soud rozhodně mírnější. Byl odsouzen k 16 měsícům odnětí svobody. Stejně jako jeho partnerka se k obvinění přiznal.

Manželé však popřeli, že by osudný večer, kdy jejich dcera zemřela, užili drogy. Toxikologické testy však nenechaly nikoho na pochybách – oba byli pod vlivem omamných látek.

„Jejich nedbalost vedla k tomu, že Elaina přišla o život, a její smrt způsobila utrpení zbytku rodiny. Takové případy jsou naštěstí velmi vzácné. To, co se onoho večera stalo, si vyžádalo pečlivé a zdlouhavé vyšetřování. Chtěl bych poděkovat odborníkům za jejich vhled a nasazení pro blaho Elainy a její rodiny.“ řekl soudce při vyhlašování rozsudku.

Zarmoucení příbuzní dívky. „Byla malým zázrakem“.
Příbuzní malé Elainy se nemohou smířit s její ztrátou. „Celá naše rodina je naprosto zdrcená a zničená. Všichni jsme ji nesmírně milovali a zbožňovali. Byla to naše dcera, vnučka, pravnučka a neteř,“ napsali příbuzní dívky v prohlášení.

„Elaina byla náš malý zázrak, dokonalá v každém ohledu, nejmilovanější a nejobdivovanější malá princezna. Byla krásná uvnitř i navenek. Její úsměv dokázal roztopit srdce každého a její chichotání bylo tak nakažlivé….. Vždycky to byla veselá holčička, která se ráda učila zpívat. (…) Prožila mnoho dobrodružství na venkově. Ráda poslouchala zpěv ptáků a vítr ve stromech. Navždy zůstane v našich srdcích a myslích. Bude s námi cestovat, kamkoli půjdeme, dokud se znovu nesetkáme. Dobrou noc, dcerko,“ uzavřela Elainina rodina.

Zdroj: CoventryTelegraph, BirminghamMail