Děda si podal Babišovu ochranku paralyzérem

Přidat na Seznam.cz

K dalšímu incidentu došlo při setkání Andreje Babiše s jeho příznivci. Tentokrát nešlo o zakleknuté děti ani pohazovače vajec, ale důchodce, který si podal ochranku současného kandidáta na prezidenta, paralyzérem.

Kontroverzní postava Andreje Babiše vyvolává emoce a výjezdy za svými příznivci začínají být legendární bizarními incidenty. Babišův web zval na veřejnou akci – talk show do Plzně. Toho se chytli nejen jeho obdivovatelé v naději, že oblaží svou duši díky brysknímu humoru bývalého premiéra, ale také to oslovilo odpůrce. Mezi ně patří i důchodce Šlesinger, v kraji známá firma a narušovatel Babišových pořádků.

Toho u vchodu na akci hned poznaly Andrejovy „gorily“ a odmítly ho na veřejnou akci pustit. Co se dělo potom, natočil novinář Českého rozhlasu Lubomír Smatana.

Děda se snaží dostat dovnitř a neváhá využít zbraně jako je berle k zablokování dveří a dokonce použije paralyzér proti jednomu z vyhazovačů.

Video nakonec udělalo Babišovi větší „reklamu“, než od provinční akce očekával a internet se plní poznámkami.

„Bába se už bojí i důchodců.“ (Kohokoliv s paralyzérem se bojí každý. Poznámka redakce)

„Byl by to dobrý prezident všech“ (Ironie)

„Důchodce přišel řvát na Babišovu akci cosi o estébákovi., ale nebyl vpuštěn, tak vytáhl tasser…“

Incidentem se zabývá policie

Jak uvádí server iDnes, incidentem se zabývá i plzeňská policie. Mluvčí Veronika Hokrová potvrdila, že na policie na místě zasahovala.

„Ještě před zahájením mělo dojít k neshodám mezi dvěma muži. Při kterém jeden z nich proti druhému použil malý osobní obranný prostředek. Přivolaní policisté muže na místě zajistili a k dalším úkonům ho převezli na obvodní oddělení,“ řekla pro iDNES.cz Hokrová s tím, že všechno nasvědčuje tomu, že došlo k protiprávnímu jednání v rovině přestupku. „Žádné zranění nebylo nikomu způsobeno,“ dodala policejní mluvčí.

Zdroj: Redakce, Twitter, iDnes