Bitka v ​​domě Dary Rolins: Zásah policie a rychlý převoz do nemocnice!

Přidat na Seznam.cz

U Dary Rolins (49) bylo v těchto dnech pořádně rušno. V jejím luxusním rodinném domě v Praze došlo k bitce dvou mužů, z nichž jeden měl být její přítel Pavel Nedvěd (50). Musela zasahovat policie a jednoho z nich dokonce museli převézt do nemocnice!

„Můžeme potvrdit vzájemné napadení dvou mužů v úterý před jednadvacátou hodinou. Co se přesně stalo, bude policie prověřovat,“ řekla mluvčí Policie ČR Michaela Richterová. Podle informací Blesku byl jedním z aktérů také slavný fotbalista Pavel Nedvěd. O něm se léta ví, že dokáže být prchlivý. Informaci potvrdil také deník ŽivotvČesku.

„Čas výjezdu 22:05. V Tuchoměřicích jsme ošetřili muže (ročník 1992) s povrchovým poraněním hlavy a pohmožděným ramenem. Po ošetření byl převezen do motolské nemocnice,“ informovala mluvčí. Jelikož Pavel je ročník 1972, je zřejmé, že v nemocnici skončil po přesné ráně právě druhý z aktérů.

Co přesně se u Dary v domě stalo, není prozatím známo. No je možné, že šlo o nezvaného hosta, který chtěl u slovenské popové divy krást. A ona měla obrovské štěstí, že měla doma i Pavla. Ten ostatně se zloději v domě už své zkušenosti má. V roce 2011 mu vykradli vilu, ze které si odnesli cennosti v hodnotě více než milion eur.

Zdroj: Blesk, ŽivotvČesku