Otec unesl vlastního syna. Matka ho neviděla už více než rok!

Přidat na Seznam.cz

V červenci loňského roku se matce Marka Popoviciho naprosto zhroutil svět. Pětiletého syna, svěřeného do její výhradní péče, si otec vyzvedl a odvedl ho pryč se slovy, že jedou k moři. Od té doby se po obou slehla zem.

Kriminalisté pátrají, ale zatím bez výsledku. Prověřují místa, kde se únosce zdržoval a lidi, s kterými se vídal. Nyní úzce pracují s městskou policií, a jakmile se objeví nějaký tip, kde by se hledaní mohli nacházet, uspořádá se pátrací akce.

Mark POPOVICI

Nyní pětiletý Mark Popovici, narozený 5.11.2018 má rumunskou státní příslušnost. Není ozbrojený, nebezpečný, ani nemá žádnou nakažlivou nemoc. V den odjezdu měl na sobě modré kraťasy a šedé tričko.

Chlapec je hubené vysoké postavy zhruba 100-105 cm, má krátké rovné hnědé vlasy a hnědé oči.

Otec

Jeho otec, Adrian Popovici má taktéž rumunskou státní příslušnost. Je střední postavy, vysoký 175 až 180 centimetrů, má krátce střižené hnědé vlasy a modré oči. Narozen je 1.1.1977.

Taktéž jako Mark by neměl být ozbrojený, nebezpečný a ani by neměl mít žádnou nakažlivou chorobu.

Policie se obrací na veřejnost

Vzhledem k situaci policie žádá všechny, kteří by mohli poskytnout k případu nějakou informaci, aby ji sdělili policistům na nejbližší služebně, anebo aby se ozvali na tísňovou linku 158.

Policie nebere informace od všímavých občanů na lehkou váhu. Pomáhají totiž najít zhruba 5 – 10 procent pohřešovaných.

Zdroj: Policie, Dotyk