Školák přišel na policejní stanici oznámit, že jeho kamarád zabil člověka. Policie našla tělo v křoví

Přidat na Seznam.cz

Německo V bavorském městečku Lohr am Main zavraždil chlapec základní školy 14tiletého kamaráda. Tělo chlapce našla policie na školním pozemku, kde se místní školáci schází. Mladíka, který vraždil a je přibližně stejně starý jako zavražděný chlapec, už zadržela místní policie.

Na policejní stanici v Lohru se dostavil mladý člověk, pravděpodobně spolužák oběti a údajného pachatele a oznámil, že jeho přítel zabil mladého člověka v areálu školy. Podezřelý 14letý mladík byl zadržen kolem 18:00, píše deník Welt.

Vedle školního střediska je park, kde se místní mládež schází. V blízkosti je také rychlé občerstvení. Bezvládné tělo mladíka našla policejní hlídka v areálu školy na tomto místě.

Lékař z přivolané záchranné služby na místě už pouze konstatoval smrt.

Podezřelá vražedná střelná zbraň byla nalezena v bytě podezřelého. Přesto policie v sobotu odpoledne znovu ohradila oblast místa činu kolem školního střediska v Lohru, aby tam zajistila další důkazy, píše deník Berliner.

Důvody incidentu zatím nejsou veřejnosti známy, ale mladík se ke svému činu doznal a nyní je zadržen ve vazební věznici.

V Bavorsku jsou stále ještě prázdniny a školní rok začíná až příští týden. Místo kde k incidentu došlo, je místními školáky poměrně často vyhledávané. Policie nicméně nemohla potvrdit, že pachatel i oběť byli studenti zmiňované školy.

Zdroje: Welt, Berliner