Opilý muž napadl šestiletého chlapce. Dítě skončilo v péči záchranářů

Přidat na Seznam.cz

Policisté v Plzni vyšetřují napadení šestiletého chlapce opilým mužem. Brutální incident, kdy měl muž praštit s dítětem o zem, se odehrál na dětském hřišti na Jižním Předměstí v Plzni.

Incident se odehrál v pátek večer na hřišti vnitrobloku Technické ulice v městské části Jižní Předměstí. Opilý muž, který byl zřejmě partnerem matky dítěte, napadl šestiletého chlapce a hodil s ním o zem.

Jako první byli na místě nepochopitelné události strážníci. „Podezřelého muže jsme omezili na osobní svobodě a předali Policii České republiky, uvedla mluvčí městské policie Jana Pužmanová, píše deník Blesk.

Muže městská policie zadržela na útěku a malý chlapec byl nalezen silně zakrvácený. Přivolaná záchranná služba dítě na místě ošetřila a převezla do nemocnice.

Mluvčí záchranné služby Mária Svobodová uvedla, že chlapec byl během ošetření při vědomí a komunikoval.

Praštil s ním jako s kusem hadru

Očitá svědkyně celého incidentu událost popsala: „Nikdy jsem neviděla nic tak příšerného, ten muž toho malého zvedl a praštil s ním o zem, úplně jako s kusem hadru, myslela jsem, že ho chce zabít,“ píše Deník.cz.

Městská policie muže zadržela a předala Policii České republiky. Mluvčí policie uvedla, že vzhledem k věku dítěte a probíhajícímu vyšetřování nebude policie poskytovat žádné bližší informace.

Zdroje: Blesk, Deník.cz