Kurýr rozvážkové služby močil vedle objednávky. Dostal okamžitou výpověď

Přidat na Seznam.cz

Na internetu se objevilo video, kde kurýr rozvážkové služby Foodora močil směrem do auta, hned vedle jídla zákazníků. Zákazníkovi, který video natočil, byly vráceny peníze a nabídnuta kompenzace. Kurýr rozvážkové služby dostal okamžitou výpověď.

Influencer Luboš Kulíšek se svým partnerem Janem Hrdličkou si objednali jídlo u společnosti Foodora. Natočili pak kurýra, který jim jídlo dovezl, jak močí vedle tašek s objednávkami. Na svém instagramovém účtu pak k celé situaci napsal Kulíšek vyjádření.

„Objednal jsem si jídlo z Foodory, kterou jsem šel převzít. Honza mi pak ukázal video, jak se kurýr vymočil uprostřed silnice. Nechce se mi na objednávku vůbec sahat. Chápu ale, že jeden kurýr není odrazem celé společnosti,“ popsal situaci na Instagramu Kulíšek, jak píše i deník iDnes.

Kurýr se ke svému nevhodnému chování přiznal a za celou situaci se omluvil. Firma Foodora tvrdí, že kurýr porušil kurýrský kodex a jeho chování bylo nevhodné a zcela neprofesionální. Incident označila firma za naprosto nepřijatelný a kurýra okamžitě propustila.

Šéf logistiky Foodora Tomáš Kýček uvedl, že zákazníkovi byly vráceny peníze a společnost mu nabídla kompenzaci. Bizarní incident, který se šíří na sociálních sítích však podle Kýčka reputaci Foodory neohrožuje. „Věříme, že pochybení jedince naši značku nepoškodí, jelikož absolutní většina našich partnerských kurýrů se takto nechová,“ dodal, jak píše deník Echo24.

Zdroje: iDnes, Echo24, Twitter